گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
پنجشنبه، 30 خرداد 1398
انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
Thu, Jun 20, 2019
هتل کلاب حساب کاربری من
کتابخانه بین المللی

از کتابخانه بخش هتل کتاب هتل نیوز می توانید کتاب مورد علاقه خود را در حوزه هتلداری با جزئیات بررسی و در صورت تمایل دانلود نمائید.


امنیت در صنعت هتلداری + فایل PDF

امنیت در صنعت هتلداری + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز – کتاب امنیت در صنعت هتلداری ( Hospitality Security ) به مدیریت امنیت در هتل‌ها، اقامتگاه‌ها، مراکز سرگرمی و محیط‌های گردشگری می‌پردازد و به خواننده روش‌هایی اثبات شده و مبتنی بر تجربه برای جلوگیری و حل چالش‌های ایجاد شده در صنعت هتلداری امروزی را ارائه می‌کند. کتاب امنیت در صنعت هتلداری ( Hospitality Security ) هم برای افراد حرفه‌ای و هم افراد تازه کار در این محیط‌ها که به یک کتاب مرجع خوب نیازمند هستند، طراحی شده است تا اطلاعات مفیدی را به این افراد ارائه کند. یک مدیر امنیت و حراست باید از قوانین جنایی و مدنی، مدیریت پرسنل و مدیریت ریسک، بودجه‌بندی و امور مالی و حوزه‌های دیگر در این رابطه آگاه باشد تا بتواند در حرفه خود موثر باشد. این کتاب شامل مطالب زیر است؛ ارزیابی ریسک: تهدیدات و آسیب‌پذیری‌ها همراه با احتمالات تعیین ریسک محاسبه می‌شوند. طرح و برنامه امنیتی: چگونگی تصمیم‌گیری در خصوص بکارگیری لایه‌های مختلف کنترلی، برای کاهش ریسک، آموزش داده می‌شود. بودجه‌بندی: مقدار منابع مالی موجود برای اجرای طرح، مورد بررسی و مطالعه قرار می‌گیرد. سیاست‌ها: چگونگی مستندسازی سیاست‌ها و تبدیل آنها به فرایندهای عملیاتی امنیتی، راهنمای آموزشی، دستورالعمل فرایندهای اضطراری و برنامه عملیاتی در هنگام بروز حادثه را بررسی می‌کند. کارکنان: برنامه‌ریزی، دستمزد، استقرار، و قرارداد آنها در این بخش آمده است. آموزش: این بخش شامل موضوعات تخصصی زیر می‌شود: استفاده از نیروی امنیتی و گشت‌زنی   روش‌های گشت‌زنی فیزیکی و امنیتی سیستم‌ها و دوربین‌های آلارم و برنامه‌های مختلف نرم‌افزاری فرایندهای اضطراری و عکس‌العمل مناسب در این موارد تحقیقات، مصاحبه، و تجزیه و تحلیل جرم و جنایت مهارت‌های اجرایی یادگیری از سبک‌های اثبات شده رهبری و مدیریت کتاب امنیت در صنعت هتلداری به طور یکسان برای افراد تازه کار و حرفه‌ای قابل استفاده است و دارای مطالب قابل دسترس و مفید برای خوانندگان و مدیران امنیتی است تا ریسک‌ها و خطرات موجود در محیط‌های هتلداری را ارزیابی کرده، آنها را با روش‌های موثر و جدید تجزیه و تحلیل نموده و روش‌هایی را برای کاهش یا حذف آنها ارائه کنند و در تمام این فرایندها و مراحل اجرایی، امنیت پرسنل و میهمانان در بهترین سطح خود باقی بماند. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

دیروز
رسانه‌های اجتماعی در گردشگری و هتلداری + فایل PDF

رسانه‌های اجتماعی در گردشگری و هتلداری + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب رسانه‌های اجتماعی در گردشگری و هتلداری ( Social Media in Travel, Tourism and Hospitality ) پیشرفت‌های مدام در رسانه‌های اجتماعی در بخش هتلداری و گردشگری را نمایش می‌دهد. مطالب این کتاب ترکیبی از تئوری و عمل هستند که با بحث درباره تجارب کسب و کار واقعی، به خواننده ارائه می‌شوند. در بخش‌های مختلف این کتاب، نخست یک مرور کلی از روند اخیر رسانه‌های اجتماعی، محتوای تولید شده و مقالاتی در این خصوص بررسی می‌شود و سپس به بررسی اپلیکیشن‌های بازاریابی در حوزه هتلداری و گردشگری، پرداخته و به مقالاتی در این‌ خصوص اشاره می‌شود. بخش‌های پایانی کتاب نیز به بررسی رفتار مشتریان در رسانه‌های اجتماعی در حوزه‌های هتلداری و گردشگری می‌پردازد. باید توجه داشت که بیشتر مقالات این کتاب حول محور WEB 2.0 و مدل‌های تجاری آن است. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

سه روز قبل
بازاریابی در صنعت هتلداری، غذا، گردشگری و رویدادها + فایل PDF

بازاریابی در صنعت هتلداری، غذا، گردشگری و رویدادها + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب بازاریابی در صنعت هتلداری، غذا، گردشگری و رویدادها ( Marketingin Food Hospitality, Tourism and Event ) به تعریف ساز و کار بازاریابی در این صنایع می‌پردازد که مختص دانشجویان سال دوم کارشناسی تا دانشجویان کارشناسی ارشد در رشته‌های بازاریابی گردشگری، مدیریت رویدادها و مدیریت هتلداری است. این کتاب از طریق بررسی منطقی مباحث بازاریابی و نظریه‌ها و رویکردهای کلیدی بازاریابی، سعی دارد تا افراد شاغل یا علاقه‌مند به فعالیت در این حوزه‌ها، افکار و ایده‌ها و نظارت خود را بررسی و عملیاتی کنند. در این کتاب، زمینه‌های زیر مورد مطالعه و تحلیل قرار می‌گیرد ارزش بازار و خلق ارزش در بازار مصرف‌کنندگان و روندهای مصرف طعم و هویت غذا پایداری و قدرت در حوزه گردشگری نشانه‌شناسی و ساخت اسطوره‌های تجاری و بازاریابی در تحلیل‌های این کتاب می‌توان آزمونی از معیارهای معاصر این بخش‌های صنعت را همراه با جنبه‌های تجربی بازاریابی، مطالعه و بررسی نمود. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

چهار روز قبل
کارآفرینی در صنایع هتلداری، گردشگری و تفریحی + فایل PDF

کارآفرینی در صنایع هتلداری، گردشگری و تفریحی + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب کارآفرینی در صنایع هتلداری، گردشگری و تفریحی ( Entrepreneurship in the Hospitality, Tourism and Leisure Industries ) برای توسعه درک بیشتر از فرایندها و زمینه‌های کارآفرینی طراحی شده است. کارآفرینی در هر صنعت یا اقتصاد موفق را می‌توان به موتور محرک آن صنعت تشبیه نمود. این موضوع در صنایع هتلداری، گردشگری و تفریحی که به سرعت در حال رشد هستند، بسیار نمایان است. با مطالعه این کتاب می‌توان به مفاهیم کلیدی دست یافت که در کارآفرینی و خلق فرصت‌های بی‌نظیر کاری بسیار موثر است. مطالب این کتاب شامل موارد تئوری همراه با نمونه‌های مناسبی از دنیای واقعی است که به دانشجویان، استادان، افراد خلاق و سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد تا به چارچوبی قدرتمند برای درک تمامی جنبه‌های مهم این ساختار تجاری، دست پیدا کنند. مهمترین مطالبی که در این کتاب به آن اشاره شده، عبارت است از؛ نمونه‌های بروز در صنعت هتلداری گسترده‌ترین پوشش ممکن از آخرین تحقیقات و ادبیات در این حوزه تمرکز روشن بر هتلداری، گردشگری و صنایع تفریحی و پویایی این صنایع کارآفرینی در هتلداری، گردشگری و صنایع تفریحی یک ابزار آموزشی ضروری و مرجع در تمام دوره‌های آکادمیک و حرفه‌ای است و به دانشجویان و افراد علاقه‌مند در این حوزه‌ها، دیدگاهی قدرتمند ارائه می‌کند. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

دو هفته قبل
اثرات انرژی در بخش‌های ساختمانی، هتل‌ها و پالایشگاه‌های بیولوژیک + فایل PDF

اثرات انرژی در بخش‌های ساختمانی، هتل‌ها و پالایشگاه‌های بیولوژیک + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب اثرات انرژی در بخش‌های ساختمانی، هتل‌ها و پالایشگاه‌های بیولوژیک ( Energy Footprint of the Bio-refinary, Hotel, and building Sectors ) در خصوص انرژی در بخش‌های مختلف و صنایع متفاوت از جمله صنعت هتلداری است. این کتاب شامل مطالعات موردی در موارد مختلف است که هر کدام از این مطالعات شامل موارد زیر می‌شود؛ پیشینه تحقیق چارچوب روش‌شناختی چک لیست ارزیابی ابزار محاسبه و تکنیک‌ها برنامه‌ها چالش‌ها و محدودیت‌ها این کتاب در خصوص مواردی نظیر استفاده از هر شاخص انرژی، چارچوب‌های مشخص در بخش‌های مختلف صنعتی به ویژه در بخش هتلداری و چالش‌های مرتبط با آن و همچنین پیش‌بینی های آینده در این موارد، مطالب مفیدی را ارائه می‌کند. مصرف و حفاظت از انرژی، عناصر کلیدی در هر استراتژی پایدار در صنعت هتلداری محسوب می‌شود.  این کتاب برای معماران، فعالین اقتصاد سبز، مدیرانی که به دنبال کاهش مصرف انرژی هستند و تمامی دانشجویان صنعت هتلداری مفید است. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

دو هفته قبل
بازاریابی و رفتار مصرف‌کننده در صنعت هتلداری + فایل PDF

بازاریابی و رفتار مصرف‌کننده در صنعت هتلداری + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز – کتاب بازاریابی و رفتار مصرف‌کننده در صنعت هتلداری ( Hospitality Marketing and Consumer Behavior ) تلاش می‌کند تا چگونگی ایجاد خاطرات و تجربیات شاد برای میهمانان در این صنعت را تشریح کند. ایجاد یک تجربه بی‌نظیر و شاد، یک فرایند کلیدی است که بر سودآوری و رشد یک شرکت هتلداری تاثیر چشمگیری دارد. بر اساس نظرات خوانندگان، این کتاب عوامل جدیدی را مورد بررسی قرار می‌دهد که موجب ایجاد تجربیات مثبت و شاد برای میهمانان می‌شوند. این کتاب در رابطه با بازاریابی و رفتار میهمان در صنعت هتلداری، مطالب خوب و ارزنده‌ای را ارائه می‌کند. در محتوای فصول مختلف این کتاب می‌توان به این نکته اشاره داشت که سعی شده است تا پویایی اقتصادهای نو ظهور، بررسی و تشریح شده و درس‌هایی از بهترین شیوه‌های عملیاتی در سراسر جهان در حوزه هتلداری گردآوری شود. از جمله مهمترین سرفصل‌های این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد تجریه میهمان چگونه تجربه‌ای فراموش نشدنی برای میهمانان ایجاد کنیم؟ درس‌هایی از ایجاد تجربه میهمان ارزیابی کیفیت غذا، خدمات و تجربه میهمان شایستگی‌های سرمایه انسانی جنبه‌های کیفیت قیمت‌گذاری تکنولوژی رسانه‌های اجتماعی  جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

30/اردیبهشت/1398
توسعه پارادایم‌ها و الگوها در صنعت هتلداری و‌ گردشگری در کشورهای در حال توسعه + فایل PDF

توسعه پارادایم‌ها و الگوها در صنعت هتلداری و‌ گردشگری در کشورهای در حال توسعه + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب توسعه پارادایم‌ها و الگوها در صنعت هتلداری و‌ گردشگری در کشورهای در حال توسعه ( Evolving Paradigms in Tourism and Hoapitality in Developing Countries ) یک کتاب بسیار مفید در حوزه مطالعات هتلداری و گردشگری محسوب می‌شود. بخش‌های اصلی و عملیاتی این کتاب در برداشت‎هایی از کشور هند، رخ می‌دهد که در واقع مورد مطالعاتی این حوزه نیز محسوب می‌شود. به عبارت دیگر مورد مطالعاتی و تحقیقاتی مطالب علمی این کتاب از کشور هند است. مطالبی که در این‌ کتاب خواهید خواند، عبارتند از: مدیریت مقصد و رقابت‌پذیری مداخله مدیریت مقصد به وسیله سازمان‌هایی که شایستگی جهانی دارند پلیس گردشگری: چالش‌ها و فرصت‌های سیستم پلیسی گردشگری در هند مدیریت بازدیدکنندگان و مشارکت جامعه در یک مقصد اکوتوریسم مدیریت پسماند انگیزش کارمندان و فرهنگ سازمانی در هتلداری شرکت دادن کارمندان در سازمان‌های گردشگری توسعه استعدادها در صنعت گردشگری و موضوعات دیگری از این قبیل جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

29/اردیبهشت/1398
اصول برنامه‌ریزی منو + فایل PDF

اصول برنامه‌ریزی منو + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب اصول برنامه‌ریزی منو ( Fundamentals of Menu Planning ) خلاصه‌ای از جنبه‌های کلیدی برنامه‌ریزی منوها از جمله طراحی، نوشتن، قیمت‌گذاری و بازاریابی یک منو را ارائه می‌دهد.  بررسی آخرین روند منو نویسی در صنعت هتلداری نشان می‌دهد که چگونه تحقیقات، نظرسنجی‌ها و تجزیه و تحلیل فروش در طراحی و برنامه‌ریزی یک منوی موفق در هتل‌ها و رستوران‌ها، نقش کلیدی و اساسی خواهند داشت. کتاب "اصول برنامه‌ریزی منو" در ویرایش سوم، مرور کلی از جنبه‌های کلیدی برنامه‌ریزی همراه با ارائه طرح‌های عملیاتی است. در این کتاب می‌توانید علاوه بر دستیابی به اطلاعات تغذیه‌ای و منونویسی بروز از مجموعه گسترده‌ای از منوهای نمونه، منابع جدید و ضمیمه‌های متنوع، فرم‌های متعدد، جداول و برگه‌ها و بررسی مشکلات و نمونه‌های امروزی در محیط‌های کاری نیز بهره ببرید. این کتاب یک راهنمای عملی برای موفقیت هتل‌ها و رستوران‌ها به حساب می‌آید. از بخش‌های مختلف این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: روندهای ارائه سرویس  پیش غذاها سوپ‌ها سالادها ساندویچ‌ها دسرها نوشیدنی‌ها منوی چای مراحل اولیه بازاریابی تحلیل بازار اصول تغذیه و منو نویسی انواع منو نویسی منوی صبحانه منوی ناهار منوی میان وعده منوی شام منوی مخصوص اقوام منوی مراسم خاص منوی بیرون بر منوی روم سرویس منوی موسسات منوی دسرها و ده‌ها موضوع علمی و عملی دیگر جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

25/اردیبهشت/1398
بهترین نمونه‌های عملی در بازاریابی و مدیریت هتلداری و گردشگری + فایل PDF

بهترین نمونه‌های عملی در بازاریابی و مدیریت هتلداری و گردشگری + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز – کتاب بهترین نمونه‌های عملی در بازاریابی و مدیریت هتلداری و گردشگری ( Best Practices in Hospitality and Tourism Marketing and Management ) یکی از نمونه کتاب‌های عملی در صنعت گردشگری و هتلداری است. این کتاب به تحلیل تاثیرات مثبتی می‌پردازد که گردشگری بر کیفیت زندگی ساکنان مقاصد گردشگری دارد. همچنین به بررسی میزان تاثیر گردشگری بر زندگی گردشگران و لذت گردشگران از تجربه بازدید از یک مقصد، می‌پردازد. کتاب بهترین نمونه‌های عملی در بازاریابی و مدیریت هتلداری و گردشگری، تاثیرات مهم تئوریک و تجربی و همچنین نمونه‌های مطالعاتی مرتبط با کیفیت زندگی در رابطه با بازاریابی و مدیریت هتلداری و گردشگری را بیان می‌کند. این کتاب در واقع نتیجه تلاش‌هایی است که بسیاری از محققان از سراسر جهان برای تشریح و مشخص کردن این حوزه جدید از تحقیقات، انجام داده‌اند و تلاش کرده‌اند تا در مورد ارتباط میان گردشگری و کیفیت زندگی ساکنین مقاصد گردشگری و همچنین صنعت هتلداری به تولید علم بپردازند. در پایان بایستی گفت، این کتاب یک مرجع واقعی و دقیق برای محققان، دانش‌آموزان و متخصصان در هتلداری، بازاریابی و مدیریت گردشگری به حساب می‌آید. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

24/اردیبهشت/1398
حسابداری مالی هتلداری + فایل PDF

حسابداری مالی هتلداری + فایل PDF

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب حسابداری مالی هتلداری ( Hospitality Financial Accounting ) توسط برخی از معتبرترین نویسندگان در حوزه حسابداری، نوشته شده است. از آنجایی که حوزه صنعت هتلداری در سطح جهان رشد و گسترش یافته است، متخصصین این صنعت امروزه باید بتوانند حسابداری مالی را در سطحی بالاتر و پیچیده‌تر از قبل، درک کنند. خوانندگان در نسخه دوم این کتاب، می‌توانند مقدمه کاملی از اصول حسابداری را مطالعه نموده و به وضوع درک کنند که این مفاهیم، چگونه به تمامی جنبه‌های صنعت هتلداری مرتبط می‌شوند. مفاهیم کتاب حسابداری مالی هتلداری بر اساس آخرین تحولات در زمینه حسابداری و هتلداری بروز شده است. این کتاب ابتدا به مقدمات حسابداری مالی می‌پردازد و سپس به دانشجویان صنعت هتلداری نشان می‌دهد که چگونه صورت‌های مالی را تجزیه و تحلیل نموده و با مسائل روزانه در این مورد در هنگام کار در یک هتل، برخورد کنند. جهت دریافت فایل PDF این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید.

21/اردیبهشت/1398
جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...