گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
سه‌شنبه، 13 خرداد 1399 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Tue, Jun 2, 2020
کتابخانه داخلی

از کتابخانه بخش هتل کتاب هتل نیوز می توانید کتاب مورد علاقه خود را در حوزه هتلداری با جزئیات بررسی و در صورت تمایل دانلود نمائید.


متون انگلیسی تخصصی برای دانشجویان هتلداری + خرید آنلاین

متون انگلیسی تخصصی برای دانشجویان هتلداری + خرید آنلاین

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب متون حرفه‌ای برای دانشجویان رشته هتلداری ( Professional texts for students in hospitality managment ) در 8 فصل تدوین شده و در انتهای هر فصل نیز تمرین‌هایی گنجانده شده است. تمرین‌های این کتاب که نوشته خانم‌ها "مریم محمدجعفر" و "گل‌ صنم کمپانی" است به گونه‌ای طراحی شده که دانش‌پژوهان را در حین انجام تکالیف به چالش بکشد. این کتاب در پی تقویت زبان انگلیسی افراد وابسته به صنعت هتلداری کشور است و در نتیجه هر فرد علاقه‌مند به مطالعه یا فعالیت در این حوزه اعم از دانشجویان، کارکنان هتل‌ها و دیگر مشاغل وابسته، می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. جهت خرید آنلاین و دریافت این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید. لازم به ذکر است، قیمت این کتاب با در نظر گرفتن هزینه‌ پستی و ارسال درب منزل سفارش دهنده، محاسبه شده است.

ایجاد شده: 30/فروردین/1399       آخرین ویرایش: 30/فروردین/1399
آموزش خدمات میزبانی + خرید آنلاین

آموزش خدمات میزبانی + خرید آنلاین

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب "آموزش خدمات میزبانی" راهنمای نوینی جهت آموزش کارکنان غذا و نوشیدنی محسوب می‌شود و تمامی موضوعات مربوط به سرویس‌دهی اعم از موقعیت مدیر، میزبان، سر میزبان و کمک میزبان را تحت پوشش قرار می‌دهد. کتاب "آموزش خدمات میزبانی" که توسط جناب آقای "علی‌اصغر رضایت" نوشته شده است، عملکردهای مناسب در موقعیت‌های گوناگون را برای موسسات و شرکت‌های مختلف بیان می‌کند و انواع سرویس فرانسوی، آمریکایی، انگلیسی، روسی، خانوادگی و سرویس تشریفات را شرح می‌دهد. علاوه بر موضوعات فوق، این کتاب تکنیک‌های پیشرفته سرو غذا مانند استیک، گوشت قطعه قطعه شده، ماهی و میوه را نیز آموزش می‌دهد و به بهداشت و ایمنی غذا هم می‌پردازد. سرفصل‌های کتاب "آموزش خدمات میزبانی" عبارت است از؛  فصل 1: کارکنان پذیرایی فصل 2: انواع سرویس‌دهی و چیدمان میز فصل 3: میزبانی فصل 4: سرویس میز فصل 5: طریقه سفارش گرفتن فصل 6: حمل سینی فصل 7: پیشنهادات و فروش‌های وسوسه انگیز فصل 8: توجه به کودکان فصل 9: وظایف جانبی میزبان فصل 10: آگاهی از منو فصل 11: سامانه سفارش الکترونیکی فصل 12: انعام گرفتن فصل 13: کمک میزبانی فصل 14: بهداشت و ایمنی فصل 15: فرم‌های محل کار جهت خرید آنلاین و دریافت این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید. لازم به ذکر است، قیمت این کتاب با در نظر گرفتن هزینه‌ پستی و ارسال درب منزل سفارش دهنده، محاسبه شده است.

ایجاد شده: 26/بهمن/1398       آخرین ویرایش: 26/بهمن/1398
ارائه مدل گردشگری پایدار فرهنگی در ایران + خرید آنلاین

ارائه مدل گردشگری پایدار فرهنگی در ایران + خرید آنلاین

گروه آموزشی هتل‌نیوز - گردشگری فرهنگی به علت وجود منابع فرهنگی و تاریخی فراوان و همچنین میراث ملموس و ناملموس، بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند شاخص‌ترین نوع گردشگری موجود در ایران باشد.  برای ایجاد پایداری گردشگری فرهنگی بایستی ابعاد گوناگون اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، مدیریتی و محیط زیستی مورد مطالعه قرار گیرد. با شناخت این ابعاد، می‌توان یک آسیب شناسی کلی را که بتوان نقاط ضعف و آنچه مانع رسیدن جامعه به پایداری گردشگری فرهنگی می‌شود را شناسایی کرد و با برطرف نمودن نقص‌ها و ارائه راهکارهایی به سر منزل مقصود رسید. کتاب "ارائه مدل گردشگری پایدار فرهنگی در ایران" که توسط جناب آقای "علی لوافان" نوشته شده، دارای هفت سرفصل به شرح زیر است. فصل 1: مقدمه‌ای بر گردشگری فرهنگی فصل 2: گردشگری فرهنگی و توسعه پایدار گردشگری فصل 3: نظریه‌ها ( توسعه پایدار، مدیریت شهری و محیط زیست ) فصل 4: ظرفیت‌های گردشگری؛ میراث ملموس و میراث ناملموس فصل 5: بررسی پژوهش‌های صورت گرفته با موضوع گردشگری پایدار فرهنگی فصل 6: مدل مفهومی گردشگری پایدار فرهنگی فصل 7: مولفه‌های موثر در گردشگری فرهنگی جهت خرید آنلاین و دریافت این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید. لازم به ذکر است، قیمت این کتاب با در نظر گرفتن هزینه‌ پستی و ارسال درب منزل سفارش دهنده، محاسبه شده است.

ایجاد شده: 12/بهمن/1398       آخرین ویرایش: 12/بهمن/1398
کتابچه راهنمای مدیر هتل؛ 189 تکنیک برای کسب رضایت متفاوت میهمان + خرید آنلاین

کتابچه راهنمای مدیر هتل؛ 189 تکنیک برای کسب رضایت متفاوت میهمان + خرید آنلاین

گروه آموزشی هتل‌نیوز  - کتاب‌های مفیدی درباره رضایت میهمانان نوشته شده است اما این کتاب با همه آنها متفاوت است.  کتاب‌های موجود از خواننده می‌خواهند تا روش‌ها و راهبردهایی را از میان مطالب کتاب انتخاب کنند و آنها را در کسب و کار خود بکار گیرند اما در مقابل، کتاب حاضر در هر صفحه یک تکنیک خاص و کاربردی را برای رضایت مشتری معرفی می‌کند. با مطالعه این کتاب، گروه مدیران شاغل در یک کسب و کار با خواندن و بحث در مورد تکنیک‌های ارائه شده و تصمیم‌گیری جمعی به این نتیجه می‌رسند که آیا اجرای این تکنیک برای آنها مناسب است یا خیر. کتاب " راهنمای مدیر هتل؛ 189 تکنیک برای کسب رضایت متفاوت میهمان" که توسط "وینسنت ماگنینی" و "کارول سیمون" نوشته و "مصطفی محمودی" نیز آن را ترجمه کرده است، دارای سرفصل‌های زیر است. فصل 1: ارائه تجریه پذیرایی فصل 2: انتقال تجربه خدماتی فصل 3: مدیریت محرک‌های اساسی امتیازگیری از خدمات فصل 4: ایجاد و حفظ فرهنگ پذیرایی جهت خرید آنلاین و دریافت این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید. لازم به ذکر است، قیمت این کتاب با در نظر گرفتن هزینه‌ پستی و ارسال درب منزل سفارش دهنده، محاسبه شده است.

ایجاد شده: 22/دی/1398       آخرین ویرایش: 12/بهمن/1398
مدیریت سرویس برای جشن‌ها و میهمانی‌ها + خرید آنلاین

مدیریت سرویس برای جشن‌ها و میهمانی‌ها + خرید آنلاین

گروه آموزشی هتل‌نیوز - موفقیت در بخش جشن‌ها و میهمانی‌ها به عوامل بسیاری بستگی دارد. سطح توقع میهمانان بالا رفته و همین امر باعث شده تا تلاش بیشتری برای جلب توجه آنان صورت پذیرد.  دیگر تنها سرو غذا و نوشیدنی‌های عالی برای میهمانان کافی نیست بلکه سایر موارد جانبی و حاشیه‌ای نیز باید به درستی و دقیق انجام شوند. اینجاست که میهمانان به دنبال خلاقیت و ایده‌های تازه مانند وجود نظم و هماهنگی در هنگام برگزاری یک مراسم هستند. شواهد نشان می‌دهد که یک مسئول منظم و مدیر که هماهنگ با افرادی که آموزش مقدماتی دیده‌اند، عمل می کند در برگزاری مراسم‌ها موفق‌تر از سایرین است.  خوش برخورد بودن و همچنین آماده خدمت‌گذاری و کمک بودن همراه با سرویس‌دهی عالی نه تنها موجب آرامش و رضایت مشتریان می‌شود بلکه باعث می‌شود تا حضور در آن مراسم برایشان به یک خاطره خوب تبدیل شود. کتاب مدیریت سرویس برای جشن‌ها و میهمانی‌ها در 9 فصل توسط "توماس گورک" نوشته شده و "حمید آقا سامان" نیز ترجمه و تلخیص آن را بر عهده داشته است.  فصل 1: سالن‌ها و اتاق‌های پذیرایی، میزها و ... فصل 2: ابزار و وسایل مورد استفاده فصل 3: قوانین چیدمان میز فصل 4: منو، بوفه ونوشیدنی  فصل 5: دکوراسیون، میز و ... فصل 6: برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم فصل 7: سرویس‌دهی در بخش مراسم فصل 8: گزارش‌های متنوع از بخش پذیرایی و جشن‌ها فصل 9: لیست‌های بررسی و فرم‌ها جهت خرید آنلاین و دریافت این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید. لازم به ذکر است، قیمت این کتاب با در نظر گرفتن هزینه‌ پستی و ارسال درب منزل سفارش دهنده، محاسبه شده است.

ایجاد شده: 21/مهر/1398       آخرین ویرایش: 21/مهر/1398
راهنمای جامع گردشگری و سفر به ایران ( Iran Travel Guide ) + خرید آنلاین

راهنمای جامع گردشگری و سفر به ایران ( Iran Travel Guide ) + خرید آنلاین

گروه آموزشی هتل‎‌نیوز - کتاب Iran Travel Guide اولین راهنمای جامع گردشگری و سفر به ایران به زبان انگلیسی است که توسط یک تیم متخصص و حرفه‌ای و با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، چاپ و منتشر شده است. کتاب Iran Travel Guide بدون شک راهنمای ارزشمندی به حساب می‌آید که در نوع خود در ایران و جهان بی‌نظیر و منحصربفرد و کاملا جامع، خلاقانه و جدید است. از مهمترین ویژگی‌های کتاب راهنمای جامع گردشگری و سفر به ایران ( Iran Travel Guide ) می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛  معرفی بیش از 1000 جاذبه گردشگری ایران همراه با تصاویر و نقشه‌ها ارائه اطلاعات کاربردی و ضروری قبل و حین سفر برای گردشگران خارجی ارائه اطلاعات جامع از استان‌ها، شهرها، تاریخ، فرهنگ و تمدن ایران زمین  معرفی هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز خرید و ...  عکس و تصاویر اکثر جاذبه‌ها کتاب راهنمای جامع گردشگری و سفر به ایران ( Iran Travel Guide ) در 608 صفحه و شامل سه بخش اصلی است که در هر بخش، نیازمندی‌های اصلی گردشگران بین‌المللی جهت شناخت جاذبه‌ها و نحوه سفر و بازدید از ایران به طور کامل، ارائه شده است. بخش اول - اطلاعات اولیه و ضروری قبل و حین سفر به ایران  بخش دوم - معرفی 1000 جاذبه کشور در دسته‌بندی استانی و شهری همراه با عکس، نقشه مشخصات جاذبه‌ها بخش سوم - راهنمای دوزبانه ( فارسی – انگلیسی ) جهت تامین نیازهای زبانی یک گردشگر خارجی

ایجاد شده: 1/مهر/1398       آخرین ویرایش: 21/مهر/1398
پذیرایی و تشریفات در سازمان‌ها و ادارات + خرید آنلاین

پذیرایی و تشریفات در سازمان‌ها و ادارات + خرید آنلاین

گروه آموزشی هتل‌نیوز - کتاب "پذیرایی و تشریفات در سازمان‌ها و ادارات" که در سال 1394 توسط جناب آقای "محسن عبداللهی آرا" نوشته شده و انتشارات مهکامه نیز آن را منتشر نموده در 10 فصل، موضوع پذیرایی و تشریفات را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار داده است. فصل‌های کتاب پذیرایی و تشریفات در سازمان‌ها و ادارات به شرح زیر است؛  فصل 1: اهمیت خدمت‌رسانی در سازمان‌های دولتی و خصوصی فصل 2: دلایل چیدن میز فصل 3: اصول چیدمان میز صبحانه برای میهمانان عادی فصل 4: اصول سرو چای و قهوه فصل 5: طریقه حمل و چیدمان سینی کوچک فصل 6: اصول چیدمان میوه فصل 7: شیوه‌های پذیرایی فصل 8: انواع میزهای موجود در اتاق‌های جلسات فصل 9: استانداردهای ظاهری پرسنل پذیرایی کننده در ادارات و سازمان‌ها فصل 10: انواع دستمال سفره جهت خرید آنلاین و دریافت این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید. لازم به ذکر است، قیمت این کتاب با در نظر گرفتن هزینه‌ پستی و ارسال درب منزل سفارش دهنده، محاسبه شده است.

ایجاد شده: 24/شهریور/1398       آخرین ویرایش: 24/شهریور/1398
مدیریت مراکز تفریحی + خرید آنلاین

مدیریت مراکز تفریحی + خرید آنلاین

گروه آموزشی هتل‌نیوز - با توجه به مسائل و امور مختلف در زندگی انسان‌ها و لزوم توجه به مساله استراحت، آرامش روحی، استفاده مناسب از اوقات فراغت و برنامه‌ریزی برای آن، بسیاری از برنامه‌ریزان صنعت گردشگری در تلاشند تا با ارائه خدمات متنوع، پاسخگوی نیازهای گردشگران با توجه به روحیات و انتخاب آنان باشند.  انواع مختلف گردشگری، شکل گرفته و هر روز نیز بر تعداد آن افزوده می‌شود. یکی از انواع آن ایجاد و تأسیس مراکز تفریحی به منظور استفاده جامعه میزبان و به‌ خصوص گردشگران ورودی به آن منطقه است.  در سراسر دنیا در کنار سایر جاذبه‌ها، عموماً مراکز تفریحی نیز با خدمات متنوع و برای استفاده افراد با سنین مختلف، تأسیس می‌شود و حتی گاهی به ‌عنوان جاذبۀ اولیه از طرف گردشگران، انتخاب می‌گردد. این مراکز شامل خدمات متنوعی با توجه به فرهنگ جامعه خود و یا نیازهای گردشگران هستند که ممکن است مرکز تفریحی بسیار بزرگ برون‌شهری با امکانات بسیار اعم ‌از زمین تنیس یا والیبال، چوگان، اسب‌سواری و... و یا یک مرکز تفریحی کوچک درون‌شهری با امکانات کم باشد.  به هر حال هر کدام از این نوع مراکز که باشد، بسته ‌به نیازسنجی و امکان‌سنجی و تحقیقات بازاریابی به ‌نوعی در خدمت صنعت گردشگری قرار می‌گیرد و بنابراین، لزوم توجه به این موضوع به ویژه مدیریت این مراکز تفریحی کاملاً واضح و روشن است و اهمیت و ضرورت نگرش علمی و تجربه عملی آن را نشان می‌‌دهد. سرفصل‌های کتاب مدیریت مراکز تفریحی که توسط سرکار خانم "زینب رجبی" و جناب آقای "امین پیرمحمدزاده" نوشته شده است، عبارتند از: فصل 1: تعاریف و مفاهیم فراغت و تفریح فصل 2: تعاریف و مفاهیم مربوط به باشگاه‌ها فصل 3: عضوگیری، اداره کردن و مالکیت باشگاه‌ها فصل 4: فرآیند برنامه‌ریزی استراتژیک باشگاه فصل 5: بازاریابی، تمایز محصول و قیمت‌گذاری باشگاه فصل 6: بازاریابی عضویت باشگاه‌ها فصل 7: انجمن مواد غذایی و آشامیدنی‌ها فصل 8: مدیریت مالی باشگاه فصل 9: فناوری مراکز تفریحی فصل 10: باشگاه‌های بدنسازی، مجموعه‌های آب گرم و بخش تنیس فصل 11: برنامه‌ریزی و بازاریابی اوقات فراغت و امکانات تفریحی جهت خرید آنلاین و دریافت این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید. لازم به ذکر است، قیمت این کتاب با در نظر گرفتن هزینه‌ پستی و ارسال درب منزل سفارش دهنده، محاسبه شده است.

ایجاد شده: 17/شهریور/1398       آخرین ویرایش: 17/شهریور/1398
جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...