گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
پنجشنبه، 30 خرداد 1398
انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
Thu, Jun 20, 2019
هتل کلاب حساب کاربری من
کتابخانه داخلی

از کتابخانه بخش هتل کتاب هتل نیوز می توانید کتاب مورد علاقه خود را در حوزه هتلداری با جزئیات بررسی و در صورت تمایل دانلود نمائید.


مهارت‌های اجتماعی و روابط‌عمومی در هتل + خرید آنلاین

مهارت‌های اجتماعی و روابط‌عمومی در هتل + خرید آنلاین

گروه آموزشی هتل‌نیوز - آشنایی با متدهای اصلی مهارت‌های اجتماعی و اصول کاربردی در روابط‌عمومی هتل، می‌تواند گامی اساسی در جهت اخذ رضایت میهمانان و افزایش انگیزه پرسنل و کارکنان هتل و در نهایت دستیابی به درجه‌ای مطلوب برای موفقیت در بازاریابی و فروش باشد.  کتاب مهارت‌های اجتماعی و روابط‌عمومی در هتل، نوشته آقایان "فرید جواهرزاده" و "سید مهدی نجاتیان قریشی" دارای 7 فصل به ترتیب ذیل می‌باشد. فصل 1: برقراری ارتباط با مردم ( ارتباطات مردمی ) مسائل قانونی و امنیتی فصل 2: حراست و نگهبانی از هتل  فصل 3: میهمان‌نوازی در هتل فصل 4: نیازهای میهمان فصل 5: خدمات فصل 6: مهارت‌های اجتماعی در هتل فصل 7: تکالیف مربوط به ایفای نقش جهت خرید آنلاین و دریافت این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید. لازم به ذکر است، قیمت این کتاب با در نظر گرفتن هزینه‌ پستی و ارسال درب منزل سفارش دهنده، محاسبه شده است.

یک هفته قبل
مبانی مدیریت هتلداری + خرید آنلاین

مبانی مدیریت هتلداری + خرید آنلاین

گروه آموزشی هتل‌نیوز - یکی از نیازهای صنعت گردشگری و به ویژه گردشگران، محل مناسب و منطبق با استانداردهای رفاهی و بهداشتی بین‌المللی جهت اقامت و استراحت است که در اصطلاح ( هتل ) نامیده می‌شود. هتل، سازمان و تشکیلات آن از سه مرحله مهم به شرح زیر تشکیل شده است. طراحی و ساخت هتل طراحی و تهیه تجهیزات  مدیریت و برنامه‌ریزی سیستم کاری و سازماندهی هتل در کتاب "مبانی مدیریت هتلداری" که توسط آقایان "ابراهیم شیوا" و "فرزین شواخ" نوشته شده است برای هر کدام از این بخش‌های اساسی، مطالب مورد نیاز به اختصار شرح داده شده است. سرفصل‌های این کتاب عبارت است؛  فصل اول: طراحی ساختمان هتل فصل دوم: تجهیزات هتل فصل سوم: سازمان و مدیریت هتل جهت خرید آنلاین و دریافت این کتاب از طریق گزینه ثبت سفارش اقدام فرمائید. لازم به ذکر است، قیمت این کتاب با در نظر گرفتن هزینه‌ پستی و ارسال درب منزل سفارش دهنده، محاسبه شده است.

دو هفته قبل


کمی منتظر بمانید...