گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
یکشنبه، 24 آذر 1398
انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
Sun, Dec 15, 2019
هتل کلاب حساب کاربری من
اخبار خارجی
توسعه جهانی گروه هتلداری Ascott با افتتاح 26 هتل جدید

توسعه جهانی گروه هتلداری Ascott با افتتاح 26 هتل جدید

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتل‌های بین‌المللی Ascott با افتتاح 26 هتل جدید در 11 کشور مختلف، حضور جهانی خود را افزایش خواهد داد. با افتتاح این هتل‌های جدید، بیش از 6000 اتاق به ظرفیت اقامتی این گروه هتلداری افزوده خواهد شد. به جز سه هتل که با قرارداد فرانشیز اداره خواهند شد، تمامی هتل‌های جدید گروه Ascott که قرار است طی سال‌های 2019 تا 2023 افتتاح شوند، تحت قراردادهای مدیریتی قرار دارند.  شرکت هتلداری Ascott در سال جاری میلادی ( 2019 ) و تا این لحظه با بیش از 40 هتل با 8000 اتاق، قرارداد به امضا رسانده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ( 2018 ) بیش از 40 درصد، افزایش داشته است. این شرکت همچنین طی سال جاری، 16 هتل جدید با بیش از 2000 اتاق را افتتاح کرده است که از این نظر نیز در مقایسه با سال گذشته، 70 درصد رشد داشته است. گروه هتل‌های بین‌المللی Ascott قصد دارد تا به روند گسترش خود ادامه داده و شبکه جهانی هتل‌های خود را توسعه دهد و از این طریق، درآمدهای خود را افزایش دهد. این شرکت هتلداری از طریق اتحادهای راهبردی، قراردادهای مدیریت، فرانشیز و لیزینگ به دنبال افزایش تعداد هتل‌های خود است. واحد عملیاتی شرکت Ascott در سه ماه اول سال جاری، بالغ بر 59.7 میلیارد دلار درآمد ناخالص را به خود اختصاص داده است. استفاده از استراتژی‌های رشد و مدیریت 160 هزار اتاق در سراسر جهان تا سال 2023، هدف اصلی این شرکت هتلداری است.

31/تیر/1398
افتتاح اولین هتل از برند لوکس گروه هتل‌های Accor در کشور بحرین

افتتاح اولین هتل از برند لوکس گروه هتل‌های Accor در کشور بحرین

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتل‌های بین‌المللی Accor قصد دارد تا اولین هتل از برند لوکس Raffles را در کشور بحرین، افتتاح کند. گروه هتلداری Accor قرار است در این طرح با انجام تعمیرات در 56 ویلای تک خوابه و 22 ویلای دو خوابه، هتل Al Areen Palace and Spa را به یک هتل لوکس تحت برند Raffles تبدیل کند. البته زمان‌بندی مشخصی در این خصوص ارائه نشده است. همچنین دو سالن غذاخوری نیز به چهار سالن موجود در این هتل، اضافه و اسپای 10 هزار متری نیز بازسازی خواهد شد. برند هتلداری Raffles که زیر مجموعه گروه هتل‌های Accor به حساب می‌آید در حال حاضر دارای دو هتل در خاورمیانه است که یکی در شهر "دبی" و دیگری در "مکه" قرار دارد. هتل دیگر این برند نیز قرار است تا سال 2021 در شهر "جده" افتتاح شود. این برند که اولین هتل آن در سال 1887 در سنگاپور افتتاح شده است، همچنین دارای هتل و اقامتگاه‌هایی در شهرهای مختلف کامبوج، چین، اندونزی، فیلیپین، مالدیو، فرانسه، ترکیه و لهستان نیز می‌باشد. از سوی دیگر قرار است طی سال‌های آتی، 8 هتل جدید از این برند در کشورهای مختلف مانند هندوستان و ایالات متحده آمریکا، افتتاح شود.

30/تیر/1398
افتتاح نخستین هتل گروه هتلداری Yotel در استرالیا

افتتاح نخستین هتل گروه هتلداری Yotel در استرالیا

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتلداری Yotel قصد دارد تا اولین هتل خود در کشور استرالیا را در نزدیکی پارکینگ مرکزی شهر "ملبورن" افتتاح کند. هتل Yotel ملبورن دارای 244 اتاق خواهد بود و قرار است در سال 2022 افتتاح شود. این هتل از امکاناتی مانند فضای عمومی جهت برگزاری جلسات همکاری، تراس روباز، سالن بدنسازی، محوطه با نمایی باز، رستوران و ... برخوردار خواهد بود. گروه هتلداری Yotel اولین هتل خود در ایالات متحده آمریکا را در سال 2011 و در "نیویورک" افتتاح کرد و هم‌اکنون در این کشور، تعداد 10 هتل را تحت مدیریت خود دارد. از سوی دیگر اولین هتل این گروه در کشور سوئیس با نام Yotelpad سال آینده، افتتاح خواهد شد و هتل‌های Yotelair نیز به تازگی در فرودگاه‌‌های استانبول و سنگاپور، افتتاح شده‌اند. مدیران و مسئولان گروه هتلداری Yotel معتقدند، استرالیا دارای یک بازار هتل بسیار پیچیده با سهامداران قوی است ولیکن در عین حال تعداد هتل‌های لوکس مقرون به صرفه در این بازار، بسیار کم است. گروه هتلداری Yotel از سال 2007 با افتتاح هتل در فرودگاه Gatwick به طور رسمی راه‌اندازی شد و در حال حاضر مدیریت 30 هتل در سراسر جهان را بر عهده دارد و قصد دارد این تعداد را تا سال 2023 به 60 هتل افزایش دهد.

30/تیر/1398
افتتاح هتل Radisson Blu در برج پورشه آلمان

افتتاح هتل Radisson Blu در برج پورشه آلمان

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتلداری Radisson Blue قصد دارد تا هتل خود در برج "پورشه" واقع در شهر اشتوتگارت در کشور آلمان را افتتاح کند. این هتل جدید دارای 168 اتاق خواهد بود و عملیات احداث آن نیز در آینده‌ای نزدیک، آغاز خواهد شد. در این هتل دو ساختمان در کنار یکدیگر طراحی شده‌اند که یکی از آنها، مرکز جدید پورشه همراه با یک نمایشگاه، گالری و کارگاه، خواهد بود. هتل Radisson Blue در حد فاصل طبقات 9 تا 23 برج پورشه، احداث خواهد شد و دارای 550 متر مربع فضا برای برگزاری جلسات و رویدادها، یک رستوران با نمایی از شهر، دو تراس در پشت بام، یک مرکز ورزشی و سونا، خواهد بود. معاون و مدیر اجرایی گروه هتلداری Radisson در خصوص این پروژه، گفته است: این پروژه نشان‌دهنده موقعیت گروه هتلداری Radisson Blue به عنوان بزرگترین برند در بین هتل‌های درجه یک در اروپاست. معماری بی نظیر برج 90 متری پورشه در اشتوتگارت، مکانی ایده‌آل برای میهمانان ما برای اقامت خواهد بود.

29/تیر/1398
افتتاح نخستین هتل برند Hyatt Place در کشور ژاپن

افتتاح نخستین هتل برند Hyatt Place در کشور ژاپن

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتلداری Hyatt قصد دارد تا نخستین هتل خود تحت برند Hyatt Place در کشور ژاپن را افتتاح کند که بیست و چهارمین حضور این برند در سطح قاره آسیا خواهد بود. هتل Hyatt Place در شهر توکیو، دارای ویژگی‌های طراحی خلاقانه این برند مانند جو آرام، تجهیزات کاربردی و ارائه غذا به صورت شبانه‌روزی، خواهد بود. نخستین هتل از برند گروه هتلداری Hyatt در کشور ژاپن در سال 1980 میلادی، راه‌اندازی شد و از آن زمان تاکنون 30 هتل از 7 برند مختلف در این کشور، فعالیت می‌کند. برند هتل Hyatt Place همواره بر خواسته‌ها، نیازها و تصورات گسترده میهمانان تاکید می‌کند که نشان می‌دهد، میهمانان به دنبال تجربه‌های شیک و لاکچری، راحت و بی‌نظیری هستند که متناسب با شیوه زندگی آنهاست. برند هتلداری Hyatt Place در کشور ژاپن به دنبال ارائه خدمات هتلداری غیر رسمی، هدفمند و گزینشی در محیطی با طراحی هوشمند، تکنولوژی محور و به سبک معاصر است. این هتل تنها 30 دقیقه با مرکز شهر توکیو، 34 کیلومتر با فرودگاه Haneda و 55 کیلومتر نیز از فرودگاه Nartia فاصله دارد و از فضایی شبیه به ریزورت همراه با نمایی بی‌نظیر از خلیج توکیو، برخوردار است.

29/تیر/1398
ابتکار جدید گروه هتل‌های بین‌المللی Marriott برای بانوان در خاورمیانه و آفریقا

ابتکار جدید گروه هتل‌های بین‌المللی Marriott برای بانوان در خاورمیانه و آفریقا

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتلداری Marriott قصد دارد تا با معرفی یک ابتکار جدید و از طریق یک سری از برنامه‌های ایجاد شبکه و برنامه‌های مربیگری به بانوان در مناطق خاورمیانه و آفریقا، کمک کند. بر این اساس، گروه هتل‌های Marriott یک زن را به عنوان مدیر پروژه معرفی کرده است تا زنان رهبر و مدیر در این مناطق را حمایت کند. این طرح از طریق مجموعه‌ای از برنامه‌های جدید نظیر ایجاد شبکه برای رهبران کنونی، مربیگری رهبران آینده و همچنین برنامه‌های یادگیری با تمرکز بیشتر به همراه توسعه برنامه ابتکاری به زنان کمک خواهد کرد. گروه هتل‌های بین‌المللی Marriott برنامه توسعه رهبری زنان را در سال 1999 میلادی با هدف افزایش حضور زنان در بالاترین سطوح مدیریت و دیگر موقعیت‌های تصمیم‌گیری کلیدی، ایجاد کرد. در سال 2019 میلادی و در بین 25 نفر از زنان قدرتمند در حوزه مدیریت هتلداری در خاورمیانه و آفریقا، 9 نفر از گروه هتلداری Marriott حضور داشتند. این موضوع نشان‌دهنده توانایی بالای زنان در این عرصه و تعهد برند هتلداری Marriott به توسعه و رشد رهبران آینده از میان زنان است. در حال حاضر 7 زن در بخش‌های جهانی گروه هتل‌های Marriott حضور دارند و زنان نزدیک به 50 درصد از پست‌های مدیریت اجرایی این گروه را بر عهده دارند. 

29/تیر/1398
برگزاری کنفرانس تامین مالی گردشگری برای برنامه 2030 توسط سازمان جهانی گردشگری ( UNWTO )

برگزاری کنفرانس تامین مالی گردشگری برای برنامه 2030 توسط سازمان جهانی گردشگری ( UNWTO )

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز، سازمان جهانی گردشگری ( UNWTO ) طی روزهای گذشته و در جریان برگزاری کنفرانس کمک به تجارت در مقر سازمان تجارت جهانی ( WTO ) در شهر ژنو، ریاست نشستی با موضوع "تامین مالی گردشگری برای برنامه 2030" با هدف پیش راندن برنامه جهانی توسعه پایدار را بر عهده داشت. در این نشست به طور صریح به صنعت گردشگری به عنوان یکی از اهداف 17 گانه توسعه پایدار، اشاره شده است زیرا برای تحقق بخشیدن به پتانسیل بسیار بالای این صنعت، میزان کمک و تامین مالی بیشتری باید متوجه این صنعت شود.  "زوراب پولولیکاشویلی" دبیر کل سازمان جهانی گردشگری نیز در این نشست ضمن ارائه مباحثی بر نقش کلیدی گردشگری در رشد اقتصادی و ایحاد اشتغال، تاکید کرد و گفت: وزیران، شرکای توسعه و موسسات تأمین مالی باید به این موضوع واقف باشند که چگونه گردشگری می‌تواند در برنامه 2030 به برنامه توسعه پایدار کمک کند. دبیر کل سازمان جهانی گردشگری، گفت: آزاد شدن پتانسیل گردشگری برای تحقق برنامه 2030، نیازمند ترکیبی از چارچوب‌های موثر و قوی از سیاست، افزایش فعالیت بخش خصوصی و رویکرد نوآورانه برای مشارکت برای همکاری‌های توسعه است و در مقابل، تقویت و بازپرداخت جریان کمک برای گردشگری به این بخش کمک خواهد کرد تا مشاغل مختلفی در بسیاری از بخش‌ها ایجاد شود و توسعه اجتماعی و اقتصادی و تنوع اقتصادی به طور چشمگیری افزایش یابد. "زوراب پولولیکاشویلی" در پایان گفت: سازمان جهانی گردشگری ( UNWTO ) از ایجاد فرصت برای پیوستن وزرا، رهبران گردشگری و افراد دیگر برای این مذاکرات مهم در ژنو استقبال می‌کند. با همکاری ما می‌توان کمک‌های جدیدی را تضمین و اطمینان حاصل پیدا کرد که از اهداف دور نخواهیم شد زیرا گردشگری می‌تواند زندگی در سراسر جهان را تغییر دهد.

24/تیر/1398
افتتاح نهمین هتل گروه هتل‌های Hyatt در فرانسه

افتتاح نهمین هتل گروه هتل‌های Hyatt در فرانسه

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتل‌های بین‌المللی Hyatt قصد دارد تا نهمین هتل خود در کشور فرانسه با نام Hyatt Regency Chantilly را در شهر تاریخی و آرام Chantilly افتتاح کند. این هتل تنها 20 دقیقه با فرودگاه بین‌المللی "شارل دوگل" و 45 دقیقه از مرکز شهر پاریس، فاصله دارد و می‌تواند پذیرای میهمانان تجاری و دیگر میهمانانی باشد که برای تفریح به این منطقه سفر می‌کنند. امکانات عالی این هتل در کنار محیط آرامش بخش باعث ایجاد آرامش و بازیابی ذهنی و جسمی افراد می‌شود. در نزدیکی این هتل، باشگاه معروف اسب‌دوانی Chantilly و همچنین زمین‌های متعدد گلف قرار گرفته که می‌تواند برای میهمانان علاقه‌مند به این تفریحات بسیار جذاب باشد. از سوی دیگر آنها می‌توانند با گشت و گذار به وسیله دوچرخه و یا اسب از گنجینه‌های تاریخی و طبیعی منطقه بازدید کنند. هتل Hyatt Regency Chantilly شامل 8 ساختمان و 211 اتاق مدرن و بزرگ از جمله 14 سوئیت لوکس است که در میان درختان سرسبز، منظره زیبایی را به وجود آورده است و به عنوان محل برگزاری رویدادهای مختلف از جمله مراسم عروسی، رویدادهای اجتماعی، نمایشگاه‌ها، جلسات و کنفرانس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

22/تیر/1398
افتتاح هتل Hilton Garden Inn در ترمینال فرودگاه Heathrow لندن

افتتاح هتل Hilton Garden Inn در ترمینال فرودگاه Heathrow لندن

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتل‌های Hilton قصد دارد تا هتل Hilton Garden Inn در ترمینال شماره 2 فرودگاه Heathrow شهر لندن را افتتاح کند. هتل Hilton Garden Inn که در شلوغ‌ترین فرودگاه اروپا قرار گرفته و تحت قرارداد فرانشیز با گروه Arora فعالیت خواهد کرد، یازدهمین هتل گروه Arora و آخرین هتل از این برند است که توسط گروه هتلداری بین‌المللی Hilton افتتاح می‌شود. هتل Hilton Garden Inn که تنها 15 دقیقه با لندن فاصله دارد، اولین و تنها هتل فرودگاهی واقع در فرودگاه Heathrow که میهمانان آن می‌توانند به طور مستقیم به ترمینال Queen دسترسی داشته باشند و پس از تنها چند دقیقه پیاده‌روی به گیت‌های خروجی برسند. هتل فرودگاهی Hilton Garden Inn در 14 طبقه احداث شده است و دارای 369 اتاق برای میهمانان است. اتاق‌ها و سوئیت‌های این هتل دارای مبل‌های تخت‌خواب شو و یک تلویزیون 55 اینچی هستند. همچنین میهمانان این هتل می‌توانند از رستوران اصلی برای صرف صبحانه، ناهار و شام، استفاده کنند. بر اساس آمار موجود؛ سالیانه بیش از 80 میلیون نفر از طریق فرودگاه Heathrow به نقاط مختلف دنیا سفر می‌کنند.

19/تیر/1398
امضای تفاهم‌نامه همکاری جهانی میان گروه هتل‌های Accor و شرکت Meetago در زمینه مدیریت رویدادها

امضای تفاهم‌نامه همکاری جهانی میان گروه هتل‌های Accor و شرکت Meetago در زمینه مدیریت رویدادها

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتلداری بین‌المللی Accor به منظور برآورده ساختن نیازهای استراتژیک و تقاضاهای MICE، تفاهم‌نامه همکاری جهانی با شرکت Meetago را به امضا رساند که طی آن این دو شرکت برای جلسات اصلی خود و رویدادهای کسب و کار، همکاری‌های استراتژیکی خواهند داشت. شرکت Meetago ارائه‌دهنده خدمات رزرو و نرم‌افزاری در حوزه‌های جلسات، سفرهای تشویقی، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌ها که به طور خلاصه MICE نامیده می‌شود، است و یکی از بزرگترین شرکت‌های در اروپای مرکزی به حساب می‌آید. فناوری‌ها و خدمات این شرکت در تمامی زیرمجموعه‌های گروه هتل‌های Accor از جمله آلمان، اتریش، سوئیس، سراسر اروپا و بازارهای اصلی مانند آمریکا و چین، ارائه خواهد شد و بر اساس آن فناوری Connectivity Solution در 1600 هتل سراسر جهان که خدمات برگزاری جلسات را دارند، قابل دسترسی و استفاده خواهد بود. مشارکت گروه هتلداری Accor و شرکت Meetago با هدف رزرو و مدیریت کنفرانس‌ها، رویدادها و جلسات کسب و کار به شکلی سریع‌تر، جهانی‌تر و کارآمدتر برای هتل‌ها و برگزارکنندگان، انجام می‌شود. این همکاری در نهایت منجر به ارتقای تجارت بین‌المللی میان این دو خواهد شد.

18/تیر/1398
جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...