گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
پنجشنبه، 31 مرداد 1398
انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
Thu, Aug 22, 2019
هتل کلاب حساب کاربری من
اخبار خارجی
افزایش سرمایه‌گذاری‌های حوزه گردشگری رژیم صهیونسیتی در کرانه باختری

افزایش سرمایه‌گذاری‌های حوزه گردشگری رژیم صهیونسیتی در کرانه باختری

وزارت گردشگری رژیم صهیونسیتی اخیرا اعلام کرده که زمینه‌های لازم برای سرمایه‌گذاران اسرائیلی تا 20 درصد کمک برای احداث هتل‌های جدید در کرانه باختری را افزایش داده است. به گزارش هتل‌نیوز و به نقل از خبرگزاری ایسنا و بر اساس اعلام رسانه‌های اسرائیلی، وزارت و انجمن‌های گردشگری رژیم صهیونسیتی طی روزهای گذشته نشستی را برگزار کرده‌اند که طی آن امکان پذیرش توریست‌ها در هتل‌های کرانه باختری را نامناسب خوانده و به همین دلیل، تصمیماتی در خصوص تسهیل سرمایه‌گذاری‌ها اتخاذ کرده‌اند. بر اساس اعلام رسانه‌ها پس از انتشار بخشنامه رئیس اجرایی در پایگاه وزارت گردشگری، مساله سکونت و اقامت، پیشرفت چشمگیری خواهد داشت زیرا وزارت گردشگری به ساخت هتل‌ها کمک می‌کند که این موضوع، تاسیس واحدهای اقامتی جدید در کرانه باختری و رود اردن را در پی خواهد داشت. وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی در این خصوص گفته است: کمک‌های مالی برای احداث هتل‌ها، گام تکمیلی دیگری است که به حل مشکل استراحتگاه‌ها کمک می‌کند و شهرک‌های یهودی نشین در کرانه باختری را تقویت خواهد کرد.

14/اردیبهشت/1398
ساخت بلندترین هتل Modular جهان توسط گروه هتل‌های بین‌المللی Marriott در آمریکا

ساخت بلندترین هتل Modular جهان توسط گروه هتل‌های بین‌المللی Marriott در آمریکا

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتلداری Marriott قصد دارد تا بلندترین هتل پیش ساخته جهان با نام AC Hotel را در شهر "نیویورک" آمریکا، احداث کند. عملیات احداث این هتل از پاییز امسال آغاز شده و در اواخر سال 2020 به پایان خواهد رسید. این هتل در 26 طبقه احداث و دارای 168 اتاق و ارتفاعی بالغ بر 360 فوت، خواهد بود. قرار است اتاق‌های کاملا مجهز دارای تخت، ملحفه، بالش، کفپوش و لوازم بهداشتی به محل احداث AC Hotel منتقل شوند. از سوی دیگر گروه هتل‌های Marriott قصد دارد تا از ساختار Modular برای سقف این هتل، استفاده کند ولیکن بر اساس پیش‌بینی‌ها، بخش‌های عمومی هتل مانند رستوران و لابی با استفاده از روش‌های قدیمی، ساخته خواهند شد. استفاده از روش Modular می‌تواند بسیار زیبا و نمادین باشد و با استفاده از آن، یک طبقه هتل را در یک روز احداث کرد. بر اساس اعلام گروه هتلداری Marriott تحقیقات ساخت سازه‌های هتلی به روش Modular از سال 2014 آغاز شده است و در سال 2015 نیز آموزش و معرفی‌های لازم این شکل از ساختمان‌ها به صاحبان مشاغل، معماران، وام دهندگان، مشاوران، پیمانکاران و دیگر سهامداران، انتقال داده شده است.

10/اردیبهشت/1398
راه‌اندازی برند جدید توسط بزرگترین شرکت هتلداری جنوب آسیا

راه‌اندازی برند جدید توسط بزرگترین شرکت هتلداری جنوب آسیا

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، شرکت هتلداری هندی IHCL که بزرگترین شرکت هتلداری در منطقه آسیای جنوبی به حساب می‌آید، اخیرا از برند تجاری جدید خود با نام SeleQtions رونمایی کرده است. این برند جدید؛ مجموعه‌ای از هتل‌های معروف و متمایز را شامل می‌شود. برند SeleQtions فعالیت خود را با 12 هتل در سراسر کشور هندوستان، آغاز کرده است. چشم‌انداز این برند، ایجاد تجارب فردی و منحصربفرد با استفاده از هتل‌های برجسته و معروف است که هر یک میراث و جذابیت خود را دارند. رونمایی از این برند جدید، باعث خواهد شد تا شرکت IHCL به تعداد بیشتری از مسافران که تمایل به اقامت در هتل‌های متمایز را دارند، دسترسی داشته باشد. برند SeleQtions همچنین شامل هتل‌هایی می‌شود که بخشی از تاریخ یا تِم منحصربفردی را در قلب خود جای داده‌اند. هتل‌های برند جدید شرکت IHCL تحت برند SeleQtions در هفت بازار اصلی کشور هندوستان، فعالیت می‌کنند که عبارتند از هتل President در بمبئی، هتل‌ها Ambassador و Connaught در دهلی نو، هتل Blue Diamond در پونا و در نهایت هتل‌های Cidade de Goa، Tajview و Agra and Devi Ratn در جیپور. شرکت هتلداری IHCL برای هتل‌های مستقل، زیرساخت‌های قوی خود از جمله سیستم‌های رزرواسیون جهانی، برنامه وفاداری InnerCircle و پشتیبانی فروش و بازاریابی را ارائه می‌هد.

8/اردیبهشت/1398
افزایش 2 برابری هتل‌های گروه بین‌المللی Radisson در قاره آفریقا تا سال 2020

افزایش 2 برابری هتل‌های گروه بین‌المللی Radisson در قاره آفریقا تا سال 2020

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتلداری بین‌المللی Radisson قصد دارد تعداد هتل‌های خود در قاره آفریقا را تا سال 2022 به دو برابر افزایش دهد. گروه هتل‌های بین‌المللی Radisson در حال حاضر دارای 96 هتل و بیش از 18 هزار اتاق در 31 کشور آفریقایی است و در صدر گروه‌های هتلداری در حال رشد در قاره آفریقا قرار دارد که بر اساس پیش‌بینی‌ها تا پنج سال آینده دارای بیش از 130 هتل با 23 هزار اتاق، خواهد بود. گروه هتلداری Radisson طی سال 2018 موفق به امضای شش قرارداد مهم در کشورهای مراکش، ساحل عاج، تونس، نیجر و جمهوری گینه شده و به منظور افزایش سرعت رشد خود در این کشورها، تصمیم گرفته است تا فردی مهم و کلیدی با نام  در سال 2018 این گروه هتلداری موفق به امضای شش قرارداد مهم در کشورهای مراکش، ساحل عاج، تونس، نیجر و جمهوری گینه شده است. به منظور افزایش  سریع روند رشد  در این کشورها گروه Radisson تصمیم گرفته است که یک فرد کلیدی و مهم با نام Ramsay Rankoussi را مسئل این بخش نماید. وی با بیش از 5 سال سابقه فعالیت در این گروه هتلداری در ابتدا نظارت بر رشد گروه در خاورمیانه و ترکیه را بر عهده داشته است و در حال حاضر نیز ناظر بر فعالیت‌های توسعه‌ای در سراسر آفریقاست.

28/فروردین/1398
معرفی و انتخاب بهترین هتل‌های دنیا از سوی پایگاه خبری U.S. News

معرفی و انتخاب بهترین هتل‌های دنیا از سوی پایگاه خبری U.S. News

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، پایگاه خبری U.S. News & World Report اخیرا در گزارشی بهترین هتل‌ها و اقامتگاه‌های سال 2019 را اعلام نموده که در این ارزیابی بیش از 30 هزار اقامتگاه و هتل لوکس از سراسر ایالات متحده، اروپا، کانادا، مکزیک، منطقه برمودا و دریای کارائیب را مورد بررسی قرار گرفته است. در میان برترین هتل‌های کشور ایالات متحده آمریکا، هتل Four Seasons Resort در Hualali توانست جایگاه نخست را کسب کند. همچنین هتل‌های Peninsula در شیکاگو و Four Seasons در فلوریدا، جایگاه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص داده‌اند. هتل‌های دارای رتبه‌های برتر به دلیل ارائه خدمات برجسته، امکانات فراوان و تجربه اقامت بی‌نظیر، توانسته‌اند این عناوین را کسب کنند و در مقابل پایگاه خبری U.S. News نیز به 10 درصد از هتل‌های برتر این فهرست، نشان طلایی اهدا کرده است. بر اساس این گزارش، شهرهای نیویورک با 39، لاس و گاس و لس آنجلس هر کدام با 14، واشنگتن و شیکاگو با 12 هتل و اقامتگاه برنده نشان طلا، رکوردداران این فهرست در کشور آمریکا به حساب می‌آیند. اعلام رده‌بندی برترین هتل‌ها در پایگاه خبری U.S. News ترکیبی از داده‌های متعلق به ارزیابی کارشناسان صنعت و نیز نظرات مسافران و میهمانان مراکز اقامتی مورد نظر است. هتل Esperanza به عنوان بهترین هتل کشور مکزیک،  هتل Jade Mountain نیز به عنوان بهترین هتل منطقه دریایی کارائیب، هتل Rosewood به عنوان بهترین هتل کشور کانادا و هتل Loren نیز به عنوان بهترین هتل منطقه برمودا را کسب کرده‌اند. در نهایت هتل و اسپای La Réserve در شهر پاریس فرانسه، هتل Sanders کپنهاگن و هتل Eden در شهر رم نیز به عنوان برترین هتل‌های قاره اروپا از نظر پایگاه خبری U.S. News معرفی شده‌اند.

27/فروردین/1398
توافق بزرگان صنعت هتلداری جهان برای افزایش فروش اتاق از طریق رزرو آنلاین

توافق بزرگان صنعت هتلداری جهان برای افزایش فروش اتاق از طریق رزرو آنلاین

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز و به نقل از بازار هتل، میزان فروش آنلاین اتاق در بزرگترین گروه‌های هتلداری جهان طی سال 2018 تنها 13 درصد، اعلام شده است ولیکن بزرگان صنعت هتلداری نظیر Marriott همچنان در پی افزایش همکاری با OTA هایی مانند Expedia هستند. اما دلیل اصلی تمایل این همکاری چیست؟ شاید ذکر این نکته کافی باشد که میزان بازدید ماهیانه وب‌سایت Expedia بیش از 750 میلیون است و این رقم برای وب‌سایت گروه هتل‌های Marriott تنها 35 میلیون بازدید، ثبت شده است. از سوی دیگر مذاکره و عقد قرارداد همکاری میان گروه هتل‌های بین‌المللی Marriott و وب‌سایت رزرواسیون آنلاین Expedia آن هم پس از مدت‌ها اختلاف میان هتل‌ها و OTA‌ ها، می‌تواند معاملات سایر زنجیره‌های هتلداری دنیا با سایت‌های رزرواسیون را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد. منابع خبری مانند CNBC همچنین از کاهش 2 درصدی میزان کمیسیون پرداختی از جانب Marriott به Expedia بابت هر رزرو، خبر داده‌اند که می‌تواند سرآغازی برای مذاکرات سایر گروه‌های هتلداری با OTA‌ ها باشد. از سوی دیگر بر اساس این قرارداد جدید، گروه هتلداری Marriott قدرت تصمیم‌گیری بیشتری در قبال نوع و تعداد اتاق‌های قابل فروش خود دارد و محدودیتی در این زمینه نخواهد داشت. در مقابل امتیازات دریافتی Marriott در قرارداد جدید، Expedia همچنان شریک تجاری این برند در پروژه‌ فروش پکیج‌های تعطیلات تحت عنوان Vacation by Marriot باقی خواهد ماند و Marriott موظف است به قرارداد خود مبنی بر ارائه اتاق‌هایش، پایبند باشد.

26/فروردین/1398
هتل Luxor در لاس و گاس آمریکا؛ بزرگترین هتل آتریوم جهان با بیش از 4000 هزار اتاق

هتل Luxor در لاس و گاس آمریکا؛ بزرگترین هتل آتریوم جهان با بیش از 4000 هزار اتاق

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، هتل Luxor که بر اساس شهری در کشور مصر نام‌‌گذاری شده، واقع در "لاس وگاس" آمریکا و یک هتل 30 طبقه است که در انتهای جنوبی این شهر، قرار دارد و متعلق به گروه هتل‌های بین‌المللی MGM است. طی سال‌های 2008 تا 2009 و پس از فرایند بازسازی، مدیریت Luxor تصمیم گرفت تا طراحی مدرنی برای این هتل با 4407 اتاق را انجام دهد. از سوی دیگر این هتل در سالن 2010 نیز موفق به کسب رتبه چهارم از برنامه سبز Key-Eco-Rating شد که به معنای عملیات "هتل پایدار" است. از جمله مهمترین امکانات هتل Luxor که با 820000 متر مکعب به عنوان بزرگترین هتل آتریوم جهان به حساب می‌آید، می‌توان به فضای برگزاری جلسات با مساحت 1900 متر مربع، 4 استخر، کلیسای مختص به انجام مراسم عروسی و مجموعه اسپا، اشاره کرد. در بلندترین نقطه از هتل Luxor یک پرتو نور لیزری با نام Luxor Sky Beam به آسمان فرستاده می‌شود که قوی‌ترین پرتو نور در جهان است. برای تهیه این نور از آینه‌های منحنی و 39 چراغ زنون استفاده شده است که در یک شب روشن تا ارتفاع 443 کیلومتری از سطح زمین نیز قابل مشاهده است

25/فروردین/1398
ورود جدی گروه هتل‌های بین‌المللی Intercontinental به حوزه سلامت با خرید شرکت Six Senses

ورود جدی گروه هتل‌های بین‌المللی Intercontinental به حوزه سلامت با خرید شرکت Six Senses

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتلداری Intercontinental توانست در ازای پرداخت مبلغ 300 میلیون دلار، شرکت اقامتگاه‌ و اسپاهای Six Senses به عنوان یک اپراتور هتل‌های لوکس در دنیا را خریداری کند. هدف از این اقدام، افزایش میزان حضور گروه هتل‌های Intercontinental در سطح بین‌المللی، افزایش تعداد هتل و اقامتگاه‌های لوکس در مقاصد گردشگری و در نهایت جذب بازارهای جدید، اعلام شده است. گروه هتلداری بین‌المللی Intercontinental که با نام اختصاری IHG شناخته می‌شود در ازای پرداخت این 300 میلیون دلار، کنترل کامل تمامی 16 هتل، 6 قرارداد مدیریتی و بیش از 50 قرارداد در حال مذاکره شرکت Six Senses را بر عهده گرفته که نشان‌دهنده جاه‌ طلبی این گروه برای توسعه در بازار لوکس است. مجموعه هتل‌ها و اقامتگاه‌های Six Senses در کشورهایی مانند مالدیو، تایلند، عمان و پرتغال، واقع شده که هم‌اکنون در کنار دیگر برندهای لوکس گروه IHG مانند Regent و Kimpton قرار خواهد گرفت.  گروه هتل‌های بین‌المللی Intercontinental قصد دارد طی 10 سال آینده، تعداد هتل‌های برند Six Senses را تا 60 عدد افزایش دهد. با توجه به فعالیت عمده شرکت Six Senses در حوزه اسپا، گروه IHG با انجام این سرمایه‌‌گذاری جدید، یکی دیگر از گروه‌های هتلی بزرگ دنیا به حساب می‌آید که به حوزه سلامت ورود پیدا کرده و نشان داده که توجه به این موضوع نه تنها اشتباه نیست بلکه یکی از اجرای ضروری برای کسب و کار هتلداری نیز به شمار می‌رود.

20/فروردین/1398
جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...