گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
سه‌شنبه، 28 اردیبهشت 1400 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Tue, May 18, 2021
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / پروازی به هند نداریم
پروازی به هند نداریم - تصویر 1

پروازی به هند نداریم

ایجاد شده: 4/اردیبهشت/1400       آخرین ویرایش: 4/اردیبهشت/1400

به گزارش هتل نیوز، " کاپیتان تورج دهقانی زنگنه "  رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به این سوال که با توجه به شیوع شدید بیماری ویروسی کرونا در هند، وضعیت پروازهای ایران به این کشور چگونه است؟ اظهار داشت: ما پرواز برنامه‌ای به کشور هند نداریم و فقط هر دو ماه یک بار یا بیشتر یک پرواز برای بازگشت ایرانیان انجام می‌شود و یا برای انجام موارد دیگر چنین پروازی برقرار می‌شود.

زنگنه تاکید کرد: در عین حالی که هیچ پرواز برنامه‌ای به هند وجود ندارد، اما نامه‌ای نوشته‌ایم و موضوع تعلیق پروازها به پاکستان و هند را مجددا دنبال کرده‌ایم،‌البته این تعلیق بیشتر آثار روانی دارد، چون ما اصلا پروازی به هم نداریم.

وی تاکید کرد: پرواز به هند هر دو ماه یا بیشتر همان گونه که گفتم برای بازگشت ایرانیان یا موارد دیگر توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به تعلیق پروازها به بسیاری از کشورها به دلیل شرایط کرونا تاکید کرد: در همه پروازهای خارجی که در حال حاضر انجام می شود، ارائه تست معتبر منفی کرونا برای مسافر ضرورت دارد، در فرودگاه امام خمینی (ره) نیز با همکاری هلال احمر این تست انجام می‌شود و مسافران مشکوک در هتل فرودگاه امام خمینی (ره) قرنطینه می‌شوند.

بنابراین گزارش، به اذعان رسانه ها شیوع کرونا در کشور هندوستان به قدری شدت گرفته است که مهار آن از دست مسوولان این کشور خارج است.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...