گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
دوشنبه، 30 دی 1398 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Mon, Jan 20, 2020
رویدادها و نمایشگاه‌ها

تقویم اختصاصی هتل نیوز، معرفی آخرین و جدیدترین رویدادهای نمایشگاهی داخلی، خارجی و سایر رویدادها با جزئیات.


نمایشگاه تجهیزات، لوازم و ماشین‌آلات کافی‌شاپ ( Café Malaysia ) - مالزی ( کوالالامپور )

نمایشگاه تجهیزات، لوازم و ماشین‌آلات کافی‌شاپ ( Café Malaysia ) - مالزی ( کوالالامپور )

به گزارش هتل‌نیوز ، ششمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، لوازم و ماشین‌آلات کافی‌شاپ تحت عنوان Café Malaysia طی روزهای 9 تا 11 ژانویه سال 2020 مصادف با 19 تا 21 دی‌ماه در مرکز تجارت و نمایشگاه‌های بین‌المللی کشور مالزی در شهر "کوالالامپور" برگزار می‌شود. نمایشگاه Café Malaysia برای تامین منابع سالانه شرکت‌های مشهور و ایجاد فرصت‌های جدید همکاری با شرکای منطقه‌ای و بین‌المللی، بستر مناسبی به حساب می‌آید. از سوی دیگر شرکت‌کنندگان در این رویداد می‌توانند، فناوری‌ها و آخرین دستاوردها در حوزه‌های تهیه غذا و تجهیزات را بروزرسانی کنند. برگزاری سمینارهای آموزشی رایگان برای ارائه دانش روز و مسابقاتی از جمله Barista و لاته‌آرت از جمله برنامه‌های جانبی این رویداد است. در دوره گذشته این نمایشگاه که در سال 2019 برگزار شد، 180 غرفه‌دار از 22 کشور حضور داشتند و 13550 نفر از 52 کشور جهان نیز برای بازدید از این نمایشگاه حضور پیدا کردند. تجهیزات و فناوری‌های مربوط به کافی‌شاپ از جمله تصفیه، شیرینی و نانوایی، مواد اولیه، بسته‌بندی و تمامی لوازم و کالاهای متنوعی که ممکن است در یک کافه تجاری به آن نیاز داشته باشید در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود.

دو هفته قبل
شانزدهمین دوره نمایشگاه صنعت هتلداری مشهد ( IRAN HOTEL SHOW )

شانزدهمین دوره نمایشگاه صنعت هتلداری مشهد ( IRAN HOTEL SHOW )

به گزارش هتل‌نیوز ، صنعت هتلداری به عنوان یکی از زیرساخت‎های اساسی جذب گردشگر و توسعه توریسم و گردشگری، نقش مهمی در رونق و توسعه اقتصادی ایفا نموده و با افزایش ارزآوری و اشتغال‌زایی از آن به عنوان صنعت مولد سرمایه یاد می‎شود. با توجه به همین شاخص‎های مهم، هر ساله نمایشگاه‎های تجاری صنعت هتلداری در سطح جهان برگزار می‎‌شود. یکی از نمایشگاه‎های مطرح این شاخه که توانسته نظر مساعد مشارکت‎کنندگان و بازدیدکنندگان متخصص را طی سالیان اخیر در کشور فراهم آورد، نمایشگاه صنعت هتلداری مشهد است که در قلب مراکز اقامتی ایران، میزبان فعالین این صنعت در سال جاری خواهد بود. این نمایشگاه با رویکرد کاملا تخصصی در دو بخش تجهیزات و خدمات هتل و طراحی و ساخت هتل جهت برگزاری باشکوه برنامه‎ریزی شده است.  شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‎المللی تجهیزات هتلداری، رستوران، کافی‎شاپ و خدمات وابسته و طراحی، مهندسی و ساخت هتل تحت برند IRAN HOTEL SHOW در تاریخ 27 الی 30 آذرماه در مرکز نمایشگاه بین‎المللی مشهد توسط شرکت "برساز رویداد پارس" برگزار می‌شود. این نمایشگاه با توجه به پتانسیل‎های بالای شهر مشهد به عنوان مهم‎ترین قطب گردشگری مذهبی کشور و نیز دومین شهر مذهبی جهان و همچنین داشتن زیرساخت‎های لازم با هدف تبدیل و مطرح شدن به عنوان بزرگترین و با اهمیت‎ترین نمایشگاه هتلداری در سطح منطقه برنامه‎ریزی شده تا زمینه صادرات خدمات هتلی و همچنین افزایش سرمایه‎گذاری‎های خارجی بیش از پیش فراهم گردد. از جمله مهمترین دلایل اهمیت برگزاری نمایشگاه صنعت هتلداری در شهر مشهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. بزرگترین قطب زیارتی کشور دومین شهر مذهبی جهان میزبانی از ۲۸ میلیون زائر از سراسر ایران و جهان در سال استقرار بیش از 60 درصد مراکز اقامتی و هتل کشور در مشهد رتبه‎ی اول استانداردسازی هتل‌ها در کشور وجود تعداد کثیری رستوران و کافی‎شاپ در سطح شهر و مناطق گردشگردی طرقبه، شاندیز و ییلاقات مجاور مهمترین برنامه‌های شانزدهمین نمایشگاه صنعت هتلداری مشهد در سال 98 به شرح زیر است.  اطلاع‎رسانی نمایشگاه در سطح کشور از طریق سازمان‎های متولی، اتحادیه‎ها، اصناف، اتاق‎های بازرگانی و انجمن‎های حوزه‎ صنعت هتلداری اطلاع‎رسانی نمایشگاه در سطح بین المللی از طریق تیم بین‎الملل نمایشگاه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و دعوت از بازدیدکنندگان متخصص کشورهای هدف برگزاری نشست‎های تخصصی صنعت هتلداری

24/آذر/1398
یازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس - فارس ( شیراز )

یازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس - فارس ( شیراز )

به گزارش هتل‌نیوز ، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از برگزاری یازدهمین دوره نمایشگاه گردشگری پارس با هدف توسعه گردشگری استان طی روزهای 26 تا 29 آذرماه، خبر داد. "مصیب امیری" با اشاره به اینکه این نمایشگاه فرصتی مناسب برای توسعه ظرفیت‌های متعدد و متنوع گردشگری است، اظهار داشت: در این دوره از تلاش می‌شود تا توانمندی سرمایه‌گذاران در حوزه ایجاد تاسیسات گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی، گردشگری مذهبی و سلامت، بیمارستان‌ها، اتاق بازرگانی و شهرداری‌ها به نمایش گذاشته شود. "امیری" یکی دیگر از اهداف برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس در شهر شیراز را معرفی توانمندی‌های تاسیسات اقامتی به ویژه اقامتگاه‌های بوم‌‎گردی، معرفی کرد و ابراز داشت: استان فارس با دارا بودن شرایط متنوع آب و هوایی، قابلیت گردشگرپذیری در هر فصل از سال را دارد. وی افزود: همزمان با برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس، دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی نیز در دو سالن برپاست و قرار است تا نمایندگان هر استان و شهرستان به صورت تخصصی به معرفی محصولات شاخص شهر خود بپردازند. مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس در پایان گفت: یازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس طی روزهای 26 تا 29 آذرماه از ساعت 16 الی 21 در شهر شیراز و محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس پذیرای علاقه‌مندان است. "محمود بندرچی" مدیرعامل شرکت رستاک پادویژن به عنوان مجری برگزاری یازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس نیز اظهار داشت: این دوره از نمایشگاه با حضور و مشارکت ده‌ها شرکت داخلی و خارجی، برگزار خواهد شد و تمامی سالن‌های نمایشگاه بین‌المللی شیراز در فضایی بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع تحت پوشش نمایشگاه گردشگری قرار خواهد گرفت. "بندرچی" افزود: دو سالن به صنایع دستی، یک سالن به گردشگری سلامت و دو سالن نیز به آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها اختصاص خواهد یافت. وی در پایان گفت: هیات‌های تجاری از کشورهای عراق، کویت، قطر، عمان و ترکیه نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

17/آذر/1398
نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران و آشپزخانه‌های صنعتی ( Exp Hotel Bordeaux ) - فرانسه ( بوردو )

نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران و آشپزخانه‌های صنعتی ( Exp Hotel Bordeaux ) - فرانسه ( بوردو )

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران و آشپزخانه‌های صنعتی تحت عنوان Exp Hotel Bordeaux طی سه روز از تاریخ 24 تا 26 نوامبر 2019 ( سوم تا پنجم آذرماه 98 ) در شهر "بوردو" در کشور فرانسه، برگزار می‌شود. این نمایشگاه یکی از مهمترین رویدادهای بین‌المللی در حوزه میهمان‌نوازی و صنعت هتلداری در فرانسه است که هر دو سال یکبار در مرکز نمایشگاهی شهر بوردو برگزار می‌شود. در این نمایشگاه مجموعه‌ای از تجهیزات و خدمات مورد نیاز و مرتبط با هتل، رستوران، آشپزخانه‌های صنعتی، قنادی و نانوایی، پذایرایی، محصولات بهداشتی و صنایع بسته‌بندی، چیدمان و دکوراسیون به نمایش گذاشته می‌شود که برای تبلیغ محصولات و خدمات و همچنین تماس مستقیم با بازدیدکنندگان، فرصت عالی و بی‌نظیری به حساب می‌آید. سیاست‌گذاران و تصمیم‌گیرندگان تمامی بخش‌های مرتبط با صنعت هتلداری و میهمان‌نوازی با حضور در این رویداد می‌توانند اطلاعاتی از آخرین نوآوری‌ها و روندها را کسب کنند.

3/آذر/1398
نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تفریحی و سرگرمی ( The Leisure Show Dubai ) - امارات ( دبی )

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تفریحی و سرگرمی ( The Leisure Show Dubai ) - امارات ( دبی )

به گزارش هتل‌نیوز ، هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تفریحی و سرگرمی تحت عنوان The Leisure Show Dubai از روز 17 سپتامبر ( 26 مهرماه ) آغاز شده است و تا 19 سپتامبر ( 28 مهرماه ) ادامه دارد. این نمایشگاه، بزرگترین رویداد منطقه خاورمیانه و آفریقا در زمینه صنایع اوقات فراغت، ورزش، استراحتگاه به حساب می‌آید که در آن جدیدترین تجهیزات ورزشی، بدنسازی، تناسب اندام، استخر، اسپا، طراحی فضای باز، دکوراسیون، مبلمان و روشنایی به نمایش گذاشته می‌شود. در هفتمین دوره این نمایشگاه بین‌المللی در سال 2019 بیش از 5000 معمار و طراح از 150 برند مطرح و بین‌المللی حضور دارند و از سوی دیگر بازدیدکنندگانی از 32 کشور سراسر جهان از جمله هند، روسیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس، شرق و شمال آفریقا نیز حضور دارند. نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تفریحی و سرگرمی بخشی از هفته جهانی طراحی و میهمان‌نوازی در خاورمیانه است که طی به مدت سه روز از 7 رویداد مشترک، میزبانی می‌کند.

27/شهریور/1398
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سفر شرق ترکیه - وان

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سفر شرق ترکیه - وان

 به گزارش هتل‌نیوز ، دهمین نمایشگاه بین‌المللی "گردشگری و سفر شرق ترکیه" طی روزهای 26 الی 29 سپتامبر سال 2019 مصادف با 4 تا 7 مهرماه 98 به میزبانی شهر "وان" برگزار خواهد شد. "بهزاد شجاعی" مدیر اجرایی پاویون گردشگری ایران در دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سفر شرق ترکیه، اظهار داشت: این نمایشگاه در سال‌های گذشته با حمایت مستقیم وزارت گردشگری ترکیه، استانداری وان، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان وان و بسیاری از مراکز معتبر و برند های گردشگری در حوزه های مختلف، برگزار شده است. "شجاعی" با اشاره به برگزاری این نمایشگاه توسط شرکت نمایشگاهی ترکیه‌ای "آسیا" به عنوان یکی از باسابقه‌ترین برگزارکنندگان رویدادهای نمایشگاهی در ترکیه و منطقه خاورمیانه، ابراز داشت: با توجه به اهمیت صنعت گردشگری، کشورهای همسایه مانند ایران، عراق، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان و نخجوان در این دوره از نمایشگاه نیز حضور خواهند داشت. وی افزود: در دوره گذشته این نمایشگاه ( نهمین دوره ) که سال گذشته برگزار شد، حدود 160 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای ایران، عراق، ارمنستان، آذربایجان و 35 استان از سراسر ترکیه، حضور داشتند و حدود 65000 نیز از این رویداد بین‌المللی بازدید بعمل آوردند. وی در پایان گفت: بر اساس پیش‌بینی‌ها در نمایشگاه سال جاری 250 شرکت داخلی و خارجی و حدود 100 هزار نفر بازدیدکننده حضور خواهند داشت.

10/شهریور/1398
نمایشگاه بین‌المللی خدمات غذایی و میهمان‌نوازی غرب ( Western Foodservice & Hospitality Expo ) - آمریکا ( لس‌آنجلس )

نمایشگاه بین‌المللی خدمات غذایی و میهمان‌نوازی غرب ( Western Foodservice & Hospitality Expo ) - آمریکا ( لس‌آنجلس )

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه بین‌المللی خدمات غذایی و میهمان‌نوازی غرب با نام Western Foodservice & Hospitality Expo به عنوان بزرگترین رویداد حوزه غذا و نوشیدنی در منطقه غرب ایالات متحده آمریکا، طی روزهای 25 تا 27 آگوست سال جاری مصادف با 3 تا 5 شهریورماه 98 در مرکز همایش‌های شهر لس‌آنجلس، برگزار شد. این نمایشگاه، رویدادی است که مخاطبان را هیجان‌زده می‌کند و منو غذایی آنها را همواره تازه و هیجان‌انگیز نگه می‌دارد. نمایش زنده آشپزی، معرفی سرآشپزها و هنرهای برتر از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است که در کنار برگزاری جلسات آموزشی، دانش شرکت‌کنندگان را ارتقا می‌دهد تا کسب و کار خود را ارتقا و درآمد و سود خود را افزایش دهند. نمایشگاه بین‌المللی خدمات غذایی و میهمان‌نوازی غرب، یک رویداد جامع در صنعت رستوران و فضایی است برای نمایش محصولات جدید و نوآوری‌ها که به غذاهای مختلف و خدمات میهمان‌نوازی اختصاص داده شده است.

5/شهریور/1398
نمایشگاه بین‌المللی غذا و میهمان‌نوازی ( FoodAgro Africa ) - نایروبی ( کنیا )

نمایشگاه بین‌المللی غذا و میهمان‌نوازی ( FoodAgro Africa ) - نایروبی ( کنیا )

به گزارش هتل‌نیوز ، بیست و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی غذا و میهمان‌نوازی تحت عنوان FoodAgro Africa طی روزهای اول تا سوم آگوست امسال ( 10 تا 12 مردادماه 98 ) در کشور کنیا و مرکز رویدادهای بین‌المللی شهر "نایروبی" برگزار شد. در این رویداد بین‌المللی که به عنوان بزرگترین نمایشگاه حوزه غذا و میهمان‌نوازی در منطقه شمالی قاره آفریقا به حساب می‌آید، غرفه‌داران بیش از 20 کشور جهان به نمایش محصولات برتر، تجهیزات و ماشین‌آلات خود پرداختند. نمایشگاه بین‌المللی غذا و میهمان‌نوازی در کنیا، فضایی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جدیدترین موضوعات مرتبط با حوزه غذا، هتل، آشپزخانه، کشاورزی و ارائه محصولات به مصرف‌کنندگان و مشتریان بالقوه به حساب می‌آید. تجربه و نظرات غرفه‌داران از دوره‌های پیشین این نمایشگاه، حاکی از دستاوردهای قابل توجه علی‌الخصوص برای بازدیدکنندگان خارجی است و بر اساس همین نتایج است که هر دوره از این نمایشگاه در فضایی وسیع‌تر و با کیفیتی بهتر، برگزار می‌شود.

14/مرداد/1398
نمایشگاه هتل، تجهیزات پذیرایی، غذا و نوشیدنی ( Food & Hotel Indonesia ) – جاکارتا ( اندونزی )

نمایشگاه هتل، تجهیزات پذیرایی، غذا و نوشیدنی ( Food & Hotel Indonesia ) – جاکارتا ( اندونزی )

به گزارش هتل‌نیوز ، پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی هتل، تجهیزات پذیرایی، غذا و نوشیدنی تحت عنوان Food & Hotel Indonesia طی مدت چهار روز از تاریخ 24 تا 27 جولای مصادف با 2 تا 5 مردادماه در شهر "جاکارتا" اندونزی برگزار می‌شود. در این رویداد بین‌المللی، محصولاتی در زمینه تجهیزات پذیرایی، تهیه و پردازش غذا، آشپزی، نوشیدنی، توزیع، نانوایی و قنادی، گوشت و مرغ و همچنین محصولات لبنی به نمایش گذاشته می‌شود. نمایشگاه هتل، تجهیزات پذیرایی، غذا و نوشیدنی اندونزی، همه ساله محل تجمع و حضور جمعی از تصمیم‌گیرندگان، وارد کنندگان، تولید و توزیع کنندگان، نمایندگان شرکت‌ها، هتلداران، مشاوران، سرمایه‌‌گذاران و خریداران فعال در حوزه‌های مرتبط است تا جایی که در دوره گذشته این رویداد، 1597 شرکت بین‌المللی از 47 کشور مختلف جهان، 14 پاویون بین‌المللی و همچنین حدود 36000 نفر بازدید کننده، حضور داشتند. کشور اندونزی با رشد اقتصادی 6.2 درصد و جمعیتی بالغ بر 240 میلیون نفر به عنوان فرزند طلایی اقتصاد جهان، نام‌گذاری شده است. کشوری که با برخورداری از فضای کسب و کار سالم و شرایط سیاسی پایدار، یکی از 4 بازار رو به رشد جهان را به خود اختصاص داده است. پیش‌بینی می‌شود در این دوره از نمایشگاه هتل، تجهیزات پذیرایی، غذا و نوشیدنی نیز حدود 1600 شرکت و بین 20 تا 50 هزار نفر بازدیدکننده، حضور داشته باشند تا با نوآوری‌های جدید، ایده‌های کسب و کار، روندها و فناوری‌های در صنعت میهمان‌نوازی و هتلداری، آشنا شوند.

1/مرداد/1398
نمایشگاه غذا، نوشیدنی و خدمات میهمان‌نوازی ( Thailand Retail Food & Hospitality Services ) – بانکوک ( تایلند )

نمایشگاه غذا، نوشیدنی و خدمات میهمان‌نوازی ( Thailand Retail Food & Hospitality Services ) – بانکوک ( تایلند )

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه بین‌المللی غذا، نوشیدنی و خدمات میهمان‌نوازی تحت عنوان Thailand Retail Food & Hospitality Services که سیزدهمین دوره آن طی روزهای 11 تا 14 جولای 2019 مصادف با 20 تا 23 تیرماه در شهر "بانکوک" کشور تایلند، برگزار می‌شود، رویداد و محلی برای برقراری ارتباط و تعامل بیشتر میان واردکنندگان و توزیع‌‍‎‌کنندگان تجهیزات مرتبط و ایجاد حس اعتماد بیشتر نزد مشتریان به حساب می‌آید. در این نمایشگاه، محصولات مرتبط با غذا و نوشیدنی در هتل‌ها، استراحتگاه‌ها، رستوران، ناهارخوری، کافی‌شاپ، قنادی، نانوایی و کسب و کارهای خرده‌فروشی مرتبط به نمایش گذاشته می‌شود. در دوره گذشته نمایشگاه غذا، نوشیدنی و خدمات میهمان‌نوازی تایلند که در سال 2018 برگزار شد، تعداد 23905 نفر از این رویداد بین‌المللی بازدید بعمل آوردند. همچنین 150 شرکت‌کننده از 10 کشور مختلف جهان نیز در این دوره حضور داشتند. با ادغام اقتصاد کشورهای جنوب شرق آسیا با جمعیتی بیش از 650 میلیون نفر، تقاضای بازار در بخش‌های غذا، رستوران و هتل‌ها، روز به روز در حال افزایش است و پیش‌بینی می‌شود طی سال 2019 بیش از 54 میلیارد دلار در صنعت گردشگری این منطقه سرمایه‌گذاری شود. از سوی دیگر با توجه به اولویت و نیازهای مصرف‌کنندگان، بازار غذا و خدمات مربوط به آن در منطقه جنوب شرقی آسیا به سمت غذای سالم و بهره‌وری در حال حرکت است. کیفیت، نوآوری و تکنولوژی در صنایع مربوط به هتل‌های منطقه روند رو به رشدی را سپری می‌کند.

22/تیر/1398
جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...