گروه جامع و تخصصی صنعت هتلداری ایران
دوشنبه، 1 مهر 1398
انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
Mon, Sep 23, 2019
هتل کلاب حساب کاربری من
رویدادها و نمایشگاه‌ها

تقویم اختصاصی هتل نیوز، معرفی آخرین و جدیدترین رویدادهای نمایشگاهی داخلی، خارجی و سایر رویدادها با جزئیات.


نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تفریحی و سرگرمی ( The Leisure Show Dubai ) - امارات ( دبی )

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تفریحی و سرگرمی ( The Leisure Show Dubai ) - امارات ( دبی )

به گزارش هتل‌نیوز ، هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تفریحی و سرگرمی تحت عنوان The Leisure Show Dubai از روز 17 سپتامبر ( 26 مهرماه ) آغاز شده است و تا 19 سپتامبر ( 28 مهرماه ) ادامه دارد. این نمایشگاه، بزرگترین رویداد منطقه خاورمیانه و آفریقا در زمینه صنایع اوقات فراغت، ورزش، استراحتگاه به حساب می‌آید که در آن جدیدترین تجهیزات ورزشی، بدنسازی، تناسب اندام، استخر، اسپا، طراحی فضای باز، دکوراسیون، مبلمان و روشنایی به نمایش گذاشته می‌شود. در هفتمین دوره این نمایشگاه بین‌المللی در سال 2019 بیش از 5000 معمار و طراح از 150 برند مطرح و بین‌المللی حضور دارند و از سوی دیگر بازدیدکنندگانی از 32 کشور سراسر جهان از جمله هند، روسیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس، شرق و شمال آفریقا نیز حضور دارند. نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تفریحی و سرگرمی بخشی از هفته جهانی طراحی و میهمان‌نوازی در خاورمیانه است که طی به مدت سه روز از 7 رویداد مشترک، میزبانی می‌کند.

چهار روز قبل
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سفر شرق ترکیه - وان

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سفر شرق ترکیه - وان

 به گزارش هتل‌نیوز ، دهمین نمایشگاه بین‌المللی "گردشگری و سفر شرق ترکیه" طی روزهای 26 الی 29 سپتامبر سال 2019 مصادف با 4 تا 7 مهرماه 98 به میزبانی شهر "وان" برگزار خواهد شد. "بهزاد شجاعی" مدیر اجرایی پاویون گردشگری ایران در دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سفر شرق ترکیه، اظهار داشت: این نمایشگاه در سال‌های گذشته با حمایت مستقیم وزارت گردشگری ترکیه، استانداری وان، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان وان و بسیاری از مراکز معتبر و برند های گردشگری در حوزه های مختلف، برگزار شده است. "شجاعی" با اشاره به برگزاری این نمایشگاه توسط شرکت نمایشگاهی ترکیه‌ای "آسیا" به عنوان یکی از باسابقه‌ترین برگزارکنندگان رویدادهای نمایشگاهی در ترکیه و منطقه خاورمیانه، ابراز داشت: با توجه به اهمیت صنعت گردشگری، کشورهای همسایه مانند ایران، عراق، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان و نخجوان در این دوره از نمایشگاه نیز حضور خواهند داشت. وی افزود: در دوره گذشته این نمایشگاه ( نهمین دوره ) که سال گذشته برگزار شد، حدود 160 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای ایران، عراق، ارمنستان، آذربایجان و 35 استان از سراسر ترکیه، حضور داشتند و حدود 65000 نیز از این رویداد بین‌المللی بازدید بعمل آوردند. وی در پایان گفت: بر اساس پیش‌بینی‌ها در نمایشگاه سال جاری 250 شرکت داخلی و خارجی و حدود 100 هزار نفر بازدیدکننده حضور خواهند داشت.

10/شهریور/1398
نمایشگاه بین‌المللی خدمات غذایی و میهمان‌نوازی غرب ( Western Foodservice & Hospitality Expo ) - آمریکا ( لس‌آنجلس )

نمایشگاه بین‌المللی خدمات غذایی و میهمان‌نوازی غرب ( Western Foodservice & Hospitality Expo ) - آمریکا ( لس‌آنجلس )

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه بین‌المللی خدمات غذایی و میهمان‌نوازی غرب با نام Western Foodservice & Hospitality Expo به عنوان بزرگترین رویداد حوزه غذا و نوشیدنی در منطقه غرب ایالات متحده آمریکا، طی روزهای 25 تا 27 آگوست سال جاری مصادف با 3 تا 5 شهریورماه 98 در مرکز همایش‌های شهر لس‌آنجلس، برگزار شد. این نمایشگاه، رویدادی است که مخاطبان را هیجان‌زده می‌کند و منو غذایی آنها را همواره تازه و هیجان‌انگیز نگه می‌دارد. نمایش زنده آشپزی، معرفی سرآشپزها و هنرهای برتر از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است که در کنار برگزاری جلسات آموزشی، دانش شرکت‌کنندگان را ارتقا می‌دهد تا کسب و کار خود را ارتقا و درآمد و سود خود را افزایش دهند. نمایشگاه بین‌المللی خدمات غذایی و میهمان‌نوازی غرب، یک رویداد جامع در صنعت رستوران و فضایی است برای نمایش محصولات جدید و نوآوری‌ها که به غذاهای مختلف و خدمات میهمان‌نوازی اختصاص داده شده است.

5/شهریور/1398
نمایشگاه بین‌المللی غذا و میهمان‌نوازی ( FoodAgro Africa ) - نایروبی ( کنیا )

نمایشگاه بین‌المللی غذا و میهمان‌نوازی ( FoodAgro Africa ) - نایروبی ( کنیا )

به گزارش هتل‌نیوز ، بیست و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی غذا و میهمان‌نوازی تحت عنوان FoodAgro Africa طی روزهای اول تا سوم آگوست امسال ( 10 تا 12 مردادماه 98 ) در کشور کنیا و مرکز رویدادهای بین‌المللی شهر "نایروبی" برگزار شد. در این رویداد بین‌المللی که به عنوان بزرگترین نمایشگاه حوزه غذا و میهمان‌نوازی در منطقه شمالی قاره آفریقا به حساب می‌آید، غرفه‌داران بیش از 20 کشور جهان به نمایش محصولات برتر، تجهیزات و ماشین‌آلات خود پرداختند. نمایشگاه بین‌المللی غذا و میهمان‌نوازی در کنیا، فضایی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جدیدترین موضوعات مرتبط با حوزه غذا، هتل، آشپزخانه، کشاورزی و ارائه محصولات به مصرف‌کنندگان و مشتریان بالقوه به حساب می‌آید. تجربه و نظرات غرفه‌داران از دوره‌های پیشین این نمایشگاه، حاکی از دستاوردهای قابل توجه علی‌الخصوص برای بازدیدکنندگان خارجی است و بر اساس همین نتایج است که هر دوره از این نمایشگاه در فضایی وسیع‌تر و با کیفیتی بهتر، برگزار می‌شود.

14/مرداد/1398
نمایشگاه هتل، تجهیزات پذیرایی، غذا و نوشیدنی ( Food & Hotel Indonesia ) – جاکارتا ( اندونزی )

نمایشگاه هتل، تجهیزات پذیرایی، غذا و نوشیدنی ( Food & Hotel Indonesia ) – جاکارتا ( اندونزی )

به گزارش هتل‌نیوز ، پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی هتل، تجهیزات پذیرایی، غذا و نوشیدنی تحت عنوان Food & Hotel Indonesia طی مدت چهار روز از تاریخ 24 تا 27 جولای مصادف با 2 تا 5 مردادماه در شهر "جاکارتا" اندونزی برگزار می‌شود. در این رویداد بین‌المللی، محصولاتی در زمینه تجهیزات پذیرایی، تهیه و پردازش غذا، آشپزی، نوشیدنی، توزیع، نانوایی و قنادی، گوشت و مرغ و همچنین محصولات لبنی به نمایش گذاشته می‌شود. نمایشگاه هتل، تجهیزات پذیرایی، غذا و نوشیدنی اندونزی، همه ساله محل تجمع و حضور جمعی از تصمیم‌گیرندگان، وارد کنندگان، تولید و توزیع کنندگان، نمایندگان شرکت‌ها، هتلداران، مشاوران، سرمایه‌‌گذاران و خریداران فعال در حوزه‌های مرتبط است تا جایی که در دوره گذشته این رویداد، 1597 شرکت بین‌المللی از 47 کشور مختلف جهان، 14 پاویون بین‌المللی و همچنین حدود 36000 نفر بازدید کننده، حضور داشتند. کشور اندونزی با رشد اقتصادی 6.2 درصد و جمعیتی بالغ بر 240 میلیون نفر به عنوان فرزند طلایی اقتصاد جهان، نام‌گذاری شده است. کشوری که با برخورداری از فضای کسب و کار سالم و شرایط سیاسی پایدار، یکی از 4 بازار رو به رشد جهان را به خود اختصاص داده است. پیش‌بینی می‌شود در این دوره از نمایشگاه هتل، تجهیزات پذیرایی، غذا و نوشیدنی نیز حدود 1600 شرکت و بین 20 تا 50 هزار نفر بازدیدکننده، حضور داشته باشند تا با نوآوری‌های جدید، ایده‌های کسب و کار، روندها و فناوری‌های در صنعت میهمان‌نوازی و هتلداری، آشنا شوند.

1/مرداد/1398
نمایشگاه غذا، نوشیدنی و خدمات میهمان‌نوازی ( Thailand Retail Food & Hospitality Services ) – بانکوک ( تایلند )

نمایشگاه غذا، نوشیدنی و خدمات میهمان‌نوازی ( Thailand Retail Food & Hospitality Services ) – بانکوک ( تایلند )

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه بین‌المللی غذا، نوشیدنی و خدمات میهمان‌نوازی تحت عنوان Thailand Retail Food & Hospitality Services که سیزدهمین دوره آن طی روزهای 11 تا 14 جولای 2019 مصادف با 20 تا 23 تیرماه در شهر "بانکوک" کشور تایلند، برگزار می‌شود، رویداد و محلی برای برقراری ارتباط و تعامل بیشتر میان واردکنندگان و توزیع‌‍‎‌کنندگان تجهیزات مرتبط و ایجاد حس اعتماد بیشتر نزد مشتریان به حساب می‌آید. در این نمایشگاه، محصولات مرتبط با غذا و نوشیدنی در هتل‌ها، استراحتگاه‌ها، رستوران، ناهارخوری، کافی‌شاپ، قنادی، نانوایی و کسب و کارهای خرده‌فروشی مرتبط به نمایش گذاشته می‌شود. در دوره گذشته نمایشگاه غذا، نوشیدنی و خدمات میهمان‌نوازی تایلند که در سال 2018 برگزار شد، تعداد 23905 نفر از این رویداد بین‌المللی بازدید بعمل آوردند. همچنین 150 شرکت‌کننده از 10 کشور مختلف جهان نیز در این دوره حضور داشتند. با ادغام اقتصاد کشورهای جنوب شرق آسیا با جمعیتی بیش از 650 میلیون نفر، تقاضای بازار در بخش‌های غذا، رستوران و هتل‌ها، روز به روز در حال افزایش است و پیش‌بینی می‌شود طی سال 2019 بیش از 54 میلیارد دلار در صنعت گردشگری این منطقه سرمایه‌گذاری شود. از سوی دیگر با توجه به اولویت و نیازهای مصرف‌کنندگان، بازار غذا و خدمات مربوط به آن در منطقه جنوب شرقی آسیا به سمت غذای سالم و بهره‌وری در حال حرکت است. کیفیت، نوآوری و تکنولوژی در صنایع مربوط به هتل‌های منطقه روند رو به رشدی را سپری می‌کند.

22/تیر/1398
نمایشگاه هتلداری، میهمان‌نوازی، خدمات غذایی و رستوران ( Hawaii Lodging Hospitality Foodservice Expo ) - هاوایی ( آمریکا )

نمایشگاه هتلداری، میهمان‌نوازی، خدمات غذایی و رستوران ( Hawaii Lodging Hospitality Foodservice Expo ) - هاوایی ( آمریکا )

به گزارش هتل‌نیوز ، بیست و پنجمین دوره نمایشگاه هتلداری، میهمان‌نوازی، خدمات غذایی و رستوران "هاوایی" با نام Hawaii Lodging Hospitality Foodservice Expo به مدت دو روز و طی روزهای 10 و 11 جولای سال 2019 ( 19 و 20 تیرماه ) برگزار خواهد شد. این رویداد سالیانه که از سال 1995 آغاز بکار نموده است به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری حوزه صنعت هتلداری و خدمات غذایی در ایالت "هاوایی" محسوب می‌شود که دسترسی خریداران به طیف وسیعی از محصولات و خدمات را فراهم می‌کند. هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه این است که تمامی خریداران و تامین‌کنندگان مرتبط از قبیل معماران، دانشگاه‌ها، سازمان‌های دولتی، مراکز خرید و فروشگاه‌ها، اقامتگاه‌ها، مدارس، مدیران املاک، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها، طراحان داخلی و ... را گردهم آورد. در دوره گذشته این نمایشگاه که در سال 2018 برگزار شد، تعداد 4982 شرکت‌کننده حضور داشتند.

17/تیر/1398
نمایشگاه بین‌المللی صنعت میهمان‌نوازی؛ هتلداری، رستوران و غذا ( International Hotel Restaurant & Catering Show ) - تایپه ( تایوان )

نمایشگاه بین‌المللی صنعت میهمان‌نوازی؛ هتلداری، رستوران و غذا ( International Hotel Restaurant & Catering Show ) - تایپه ( تایوان )

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه بین‌المللی صنعت میهمان‌نوازی با تمرکز بر حوزه‌های هتلداری، رستوران، پذیرایی و غذا با نام International Hotel Restaurant & Catering Show طی روزهای 19 تا 22 ژوئن 2019 ( 29 خردادماه تا اول تیرماه ) در کشور تایوان، برگزار می‌شود. هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه که بزرگترین رویداد حوزه میهمان‌نوازی در جزیره تایوان به حساب می‌آید، کمک به توسعه کسب و کار، ارائه خدمات مشاوره و اتصال شرکت‌ها به بازارهای بین‌المللی است. از دیگر اهداف این نمایشگاه می‌توان به ایجاد روابط دوستانه با سایر کشورهای جهان، اطلاع‌رسانی به خریدان در خصوص محصولات جدید و در نهایت ایجاد ارتباط میان تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان تجهیزات، خدمات و فناوری‌های جدید، اشاره کرد. بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین‌المللی صنعت میهمان‌نوازی در تایوان، راه‌حل‌های نوآورانه و روندهایی برای کسب سود بیشتر را به دست خواهند آورد.

29/خرداد/1398
جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...