گروه جامع و تخصصی صنعت هتلداری ایران
دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398
انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
Mon, May 20, 2019
هتل کلاب حساب کاربری من
رویدادها و نمایشگاه‌ها

تقویم اختصاصی هتل نیوز، معرفی آخرین و جدیدترین رویدادهای نمایشگاهی داخلی، خارجی و سایر رویدادها با جزئیات.


نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی در صنعت هتلداری Food & Hotel Seoul - سئول ( کره جنوبی )

نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی در صنعت هتلداری Food & Hotel Seoul - سئول ( کره جنوبی )

به گزارش هتل‌نیوز ، کره جنوبی از جمله دوست‌داران مواد غذایی و کشوریست که روند جهانی غذا در آن همیشه در حال توسعه است. تقاضای این کشور برای محصولات جدید و نوآورانه محصولات غذایی در سطح بین‌الملل همچنان در حال رشد است. نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی به عنوان بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی مرتبط با صنعت غذا، میهمان‌نوازی و هتلداری در کشور کره جنوبی، فضایی است که مشتریان حرفه‌ای، تهیه‌کنندگان و کارشناسان این حوزه با یکدیگر ملاقات می‌کنند. دوره قبلی این نمایشگاه در سال 2018 با حضور 1472 شرکت از جمله 571 شرکت بین‌المللی از 47 کشور جهان در فضایی به مساحت 76121 متر مربع، برگزار شد و بیش از 45 هزار نفر نیز از آن بازدید کردند. نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی کره جنوبی که با نام SFH شناخته می‌شود در سال 2019 طی روزهای 21 تا 24 ماه می ( 31 اردیبهشت تا 3 خرداد ) در مرکز نمایشگاه و کنفرانس‌های بین‌المللی شهر سئول ( Kintex ) برگزار خواهد شد.

دیروز
نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذا و نوشیدنی National Restaurant Association Show - شیکاگو ( آمریکا )

نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذا و نوشیدنی National Restaurant Association Show - شیکاگو ( آمریکا )

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذا و نوشیدنی که با نام NRA Show شناخته می‌شود، یکی از مهمترین و در عین حال با سابقه‌ترین نمایشگاه‌های حوزه غذا و نوشیدنی در کشور آمریکاست که از سال 1919 میلادی آغاز بکار کرده و صدمین دوره آن از تاریخ 18 تا 21 ماه می سال جاری مصادف با 28 تا 31 اردیبهشت‌ماه در شهر "شیکاگو" آمریکا، برگزار خواهد شد. این رویداد بین‌المللی همه ساله تعداد بسیار زیادی از صاحبان و مدیران رستوران‌ها را گردهم می‌آورد. برای مثال دوره پیشین این نمایشگاه با حضور 2300 شرکت‌کننده و بازدید بیش از 45 هزار نفر، برگزار شد. از سوی دیگر همواره مورد توجه دست‌اندرکاران بخش غذا و نوشیدنی در هتل‌ها نیز بوده است.  در نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذا و نوشیدنی آمریکا، هر آنچه که در این صنعت وجود دارد و اتفاق می‌افتد از تجهیزات و لوازم غذا تا آخرین تکنولوژی‌ها و فناوری‌ها به نمایش گذاشته می‌شود. در حقیقت این نمایشگاه، فضایی برای کشف، یادگیری، ارتباط، الهام پذیری و به دست آوردن ابزارهای لازم برای نوآوری و رشد در بازار جهانی غذاست.

شش روز قبل
نمایشگاه بین‌المللی طراحی و ساخت در صنعت هتلداری و میهمان‌نوازی HD EXPO - لاس وگاس ( آمریکا )

نمایشگاه بین‌المللی طراحی و ساخت در صنعت هتلداری و میهمان‌نوازی HD EXPO - لاس وگاس ( آمریکا )

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه بین‌المللی طراحی و ساخت در صنعت هتلداری و میهمان‌نوازی با عنوان HD EXPO در سال 2019 طی روزهای 15 تا 17 ماه می ( 25 تا 27 اردیبهشت‌ماه ) در شهر "لاس وگاس" آمریکا، برگزار می‌شود. این رویداد، محلی است برای ارتباط طراحان، رهبران تجاری و شرکت‌های تولید و تامین‌کننده تجهیزات در صنعت هتلداری که جدیدترین، نوآورانه‌ترین و بهترین محصولات خود در زمینه لوازم جانبی و طراحی داخلی را به نمایش بگذارند. نمایشگاه بین‌المللی HD EXPO عرصه‌ای است تا طراحان داخلی، صاحبان هتل و مدیران برندهای تجاری، منحصربفردترین محصولات همراه با ایده‌های خلاقانه خود را برای اولین بار به اشتراک بگذارند. برگزاری 30 کنفرانس و سخنرانی با حضور بزرگان صنعت هتلداری دنیا از رویدادهای جانبی این نمایشگاه است که شرکت‌کنندگان از طریق آن به ارائه ایده‌های جدید، ایجاد روابط جدید و تقویت امکانات موجود، می‌پردازند. در دوره پیشین نمایشگاه بین‌المللی طراحی و ساخت در صنعت هتلداری و میهمان‌نوازی که در سال 2018 برگزار شد، حدود 900 شرکت از 40 کشور مختلف جهان حضور داشتند و بیش از 10 هزار نفر نیز از این رویداد، بازدید بعمل آورند.

یک هفته قبل
نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی SIAL - شانگهای ( چین )

نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی SIAL - شانگهای ( چین )

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی SIAL چین، یک رویداد سه روزه جهانی است که بیستمین دوره آن در سال 2019 طی روزهای 14 تا 16 ماه می ( 24 تا 26 اردیبهشت 98 ) در مرکز جدید نمایشگاهی شهر شانگهای، برگزار خواهد شد. نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی SIAL هم‌اکنون به عنوان بزرگترین رویداد حوزه غذا و آشامیدنی در قاره آسیا و سومین نمایشگاه بزرگ جهان در این حوزه در سطح جهان به حساب می‌آید. در این نمایشگاه، مجموعه‌ای از با کیفیت‌ترین و ظریفترین غذاهای مختلف از سراسر جهان توسط بهترین متخصصان موجود در این حوزه، ارائه می‌شود. همچنین این رویداد بین‌المللی، فرصتی منحصربفرد در اختیار تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، واردکنندگان، عمده فروشان و خرده فروشان مواد غذایی است تا بارهبران این بازار دیدار کنند، به تبال اطلاعات بپردازند و ارتباطات جدیدی را با شرکای تجاری خود برقرار نمایند. دوره قبلی این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 162 هزار متر مربع با حضور بیش از 3400 شرکت ملی و بین‌المللی از 67 کشور و 60 پایون بین‌المللی برگزار شد و بیش از 110 هزار نفر نیز از این رویداد، بازدید بعمل آوردند.

یک هفته قبل
کنفرانس سرمایه‌گذاری در هتل ( CHIC ) - کانادا

کنفرانس سرمایه‌گذاری در هتل ( CHIC ) - کانادا

به گزارش هتل‌نیوز ، کنفرانس سرمایه‌گذاری در صنعت هتلداری تحت عنوان CHIC طی روزهای 13 و 14 ماه می میلادی ( 23 و 24 اردیبهشت 98 ) با حضور مدیران ارشد اجرایی این حوزه از سراسر آمریکای شمالی در هتل Sheraton شهر "تورنتو" در کانادا، برگزار می‌شود. کنفرانس سرمایه‌گذاری هتل، فرصتی بی‌نظیر و منحصربفرد در اختیار مدیران ارشد و کارشناسان صنعت هتلداری است تا بینش و دیدگاهی جدید را در بازار سرمایه هتل به دست آورند. در حقیقت این کنفرانس، ابزاری است تا شرکت‌کنندگان به وسیله برگزاری جلسات و تعامل با یکدیگر، مسائل مختلف تاثیرگذار بر صنعت هتلداری را منعکس کنند. از سوی دیگر بخشی از درآمد حاصل از برگزاری این کنفرانس، صرف برگزاری دوره‌های آموزشی میهمان‌نوازی در کانادا می‌شود. کنفرانس سرمایه‌گذاری هتل ( CHIC ) در طول 21 سال گذشته و از سال 1997 تا به امروز به عنوان منبعی برای تبادل اطلاعات، دیدگاه‌ها و نقطه نظرات در بازار مسکن کانادا به حساب می‌آید. در پایان بایستی گفت که شرکت‌ها و برندهای مطرح هتلداری جهان مانند گروه‌های هتلداری Hilton و Marriott، مالکان و صاحبان هتل و همچنین تامین‌‌کنندگان صنعت هتلداری در این کنفرانس شرکت می‌کنند.

یک هفته قبل
نمایشگاه بین‌المللی کافه ( Vietnam Int'l Cafe Show ) - ویتنام

نمایشگاه بین‌المللی کافه ( Vietnam Int'l Cafe Show ) - ویتنام

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه بین‌‌المللی کافه ویتنام به عنوان یک رویداد سه روزه طی روزهای 2 تا 4 ماه می ( 11 تا 13 اردیبهشت‌ماه ) در مرکز نمایشگاه و کنوانسیون شهر "هوشی مینه" برگزار شد. در این نمایشگاه، محصولاتی مانند قهوه، چای، انواع نوشیدنی، شکلات، دسر و ژله، مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات و سایر موارد مربوط به راه‌اندازی و آموزش در حوزه غذا و نوشابه، قنادی، نانوایی و صنایع چای و قهوه به نمایش گذاشته می‌شود. نمایشگاه بین‌المللی کافه به عنوان بزرگترین رویداد تخصصی قهوه در منطقه آسیا از سال 2002 و در شهر "سئول" کره جنوبی آغاز بکار کرد و از آن زمان به بعد به طور ثابت در حال رشد و توسعه بوده است. این نمایشگاه از سال 2013 حضور خود در سایر کشورهای جهان را نیز گسترش داده و در شهرهای "شانگهای" و "پکن" در چین و "هوشی مینه" ویتنام نیز برگزار می‌شود. یکی از دلایل اصلی انتخاب شهر "هوشی مینه" برای برگزاری این نمایشگاه، حضور شرکت‌ها و برندهای جهانی تولیدکننده قهوه و استفاده از بازار مصرف این محصول در کشور ویتنام است.

دو هفته قبل
نمایشگاه بین‌المللی طراحی و تدارکات هتل ( HDE ) - چین

نمایشگاه بین‌المللی طراحی و تدارکات هتل ( HDE ) - چین

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه بین‌المللی طراحی و تدارکات هتل تحت عنوان Shanghai International Hospitality Design & Supplies Expo با تمرکز بر حوزه ساخت و ساز طی روزهای 25 تا 27 آوریل 2019 ( پنجم تا هفتم اردیبهشت‌ماه 97 ) توسط شرکت UBM Sinoexpo در شهر "شانگهای" چین، برگزار می‌شود. نمایشگاه بین‌المللی Shanghai International Hospitality Design & Supplies Expo که با نام اختصاری HDE شناخته می‌شود با بیش از 20 سال سابقه برگزاری، فضایی است برای تجمیع فعالان حوزه دکوراسیون، مهندسی و طراحی، طراحی داخلی، نورپردازی، هوشمندسازی، اوقات فراغت، تاسیسات هتل، سرمایه‌گذاری و بهره‌برداری از هتل و فضاهای تجاری که سال گذشته پذیرای بیش از 138 هزار نفر از بازدیدکنندگان بود. برگزاری نمایشگاه در فضایی بالغ بر 200 هزار متر مربع در 17 سالن، حضور بیش از 800 شرکت از 106 کشور جهان و در نهایت برگزاری بیش از 50 کنفرانس، سمینار، کارگاه آموزشی و ورکشاپ تخصصی از مهمترین ویژگی‌های نمایشگاه بین‌المللی طراحی و تدارکات هتل در سال 2019 است.

2/اردیبهشت/1398
نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات هتل و رستوران ( The Hotel Show ) - عربستان سعودی

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات هتل و رستوران ( The Hotel Show ) - عربستان سعودی

به گزارش هتل‌نیوز ، نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات هتل و رستوران عربستان سعودی با عنوان The Hotel Show Saudi Arabia به عنوان یک رویداد برجسته تجاری در حوزه غذا و میهمان‌نوازی طی روزهای 21 تا 23 آوریل سال 2019 ( اول تا سوم اردیبهشت‌ماه 98 ) در مرکز نمایشگاه و رویدادهای شهر "جده" برگزار می‌شود. در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات هتل و رستوران عربستان سعودی، بیش از 100 برند جهانی از 20 کشور مختلف جهان حضور دارند که به نمایش محصولات خود در زمینه فضای داخلی، طراحی، نورپردازی، فناوری، امنیت، آشپزخانه، تجهیزات لباسشویی و .... می‌پردازند و از سوی دیگر بیش از 6500 نفر از اهالی حرفه‌ای صنعت هتلداری و میهمان‌نوازی شامل صاحبان، مالکان، مدیران، سرمایه‌گذاران، طراحان، معماران، مدیران اجرایی، سرآشپزان و دیگر فعالان این حوزه نیز حضور خواهند داشت. از دیگر ویژگی و مزایای برجسته Hotel Show Saudi Arabia برگزاری کنفرانس تائید شده CPD به صورت رایگان و سومین مسابقه آشپزی بین هتل‌ها از سوی انجمن سرآشپزهای جهانی و عربستان سعودی در حاشیه نمایشگاه، خواهد بود. در پایان بایستی گفت، هدف اصلی از برگزاری این رویداد بین‌المللی دستیابی به یک پلتفرم همه‌جانبه در حوزه صنعت میهمان‌نوازی و ارائه دیدی جامع از بازار صنعت غذا و میهمان‌نوازی است.

31/فروردین/1398
دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی هتل ( سرمایه‌گذاری، طراحی مهندسی و ساخت ) - شهر آفتاب تهران

دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی هتل ( سرمایه‌گذاری، طراحی مهندسی و ساخت ) - شهر آفتاب تهران

به گزارش هتل‌نیوز ، دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی هتل تحت عنوان HODEC EXPO با محوریت سرمایه‌گذاری، طراحی مهندسی و ساخت هتل طی روزهای 3 تا 5 اردیبهشت 98 در مرکز نمایشگاهی "شهر آفتاب" تهران، برگزار خواهد شد. از جمله مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛ 1 - برقراری ملاقات مسئولان مراکز اقامتی و خدماتی با فعالین اقتصادی و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی  2 - جذب سرمایه‌های بالقوه ایرانیان مقیم خارج از کشور  3 - اطلاعات و تبیین قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مربوطه 4 - معرفی بخش‌های مختلف از جمله شرکت‌های طراحی و ساخت مراکز اقامتی و ایجاد ارتباط میان آنها 5 - معرفی توانمندی‎ها، پیشرفت، پتانسیل‌های موجود و کمک به توسعه اقتصاد پایدار در بخش‌های مختلف  جهت کسب اطلاعات بیشتر، جزئیات برگزاری و ثبت‌نام جهت شرکت و بازدید از این نمایشگاه می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر، اقدام فرمائید. شماره تلفن: 02122724900 و 02122724043 شماره فکس: 02122723454 آدرس وب‌سایت: www.hodecexpo.ir

6/اسفند/1397
دومین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی هتلداری ( مدیریت، آموزش، تجهیزات و اقلام مصرفی هتل ) - شهر آفتاب تهران

دومین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی هتلداری ( مدیریت، آموزش، تجهیزات و اقلام مصرفی هتل ) - شهر آفتاب تهران

به گزارش هتل‌نیوز ، دومین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی هتلداری تحت عنوان HOTEL EXPO با محوریت مدیریت، آموزش، تجهیزات و اقلام مصرفی هتل طی روزهای 3 تا 5 اردیبهشت‌ماه سال 98 در مرکز نمایشگاهی "شهر آفتاب" تهران، برگزار خواهد شد. از جمله مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛ 1 - برقراری ملاقات مسئولان مراکز اقامتی و خدماتی با فعالین اقتصادی و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی  2 - جذب سرمایه‌های بالقوه ایرانیان مقیم خارج از کشور  3 - اطلاعات و تبیین قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مربوطه 4 - معرفی بخش‌های مختلف از جمله شرکت‌های طراحی و ساخت مراکز اقامتی و ایجاد ارتباط میان آنها 5 - معرفی توانمندی‎‌‌ها، پیشرفت، پتانسیل‌های موجود و کمک به توسعه اقتصاد پایدار در بخش‌های مختلف  جهت کسب اطلاعات بیشتر، جزئیات برگزاری و ثبت‌نام جهت شرکت و بازدید از این نمایشگاه می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر، اقدام فرمائید. شماره تلفن: 02122724900 و 02122724043 شماره فکس: 02122723454 آدرس وب‌سایت: www.hotelexpo.ir

6/اسفند/1397
جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...