گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
سه‌شنبه، 28 اردیبهشت 1400 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Tue, May 18, 2021
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / نیاز به تله‌کابین برای تبدیل شدن کرمانشاه به قطب گردشگری
نیاز به تله‌کابین برای تبدیل شدن کرمانشاه به قطب گردشگری - تصویر 1

نیاز به تله‌کابین برای تبدیل شدن کرمانشاه به قطب گردشگری

ایجاد شده: 1/اردیبهشت/1400       آخرین ویرایش: 1/اردیبهشت/1400

به گزارش هتل نیوز، " هوشنگ بازوند "  استاندار کرمانشاه روز چهارشنبه در نشست پشتیبانی و رفع موانع پروژه‌های حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: تله کابین یک طرح بسیار مناسب برای جذب گردشگران است و این پروژه در اغلب استان‌های گردشگرپذیری که این امکان برای آن‌ها فراهم بوده، اجرایی شده است.

او افزود: با برررسی‌های مقایسه ای صورت گرفته، شرایط اجرای این پروژه در کرمانشاه به لحاظ دریافت مجوزهای میراث فرهنگی بسیار مناسب‌تر از برخی استان‌ های همجوار است ولی متاسفانه برای اجرای این پروژه در استان سختگیری های بیشتری لحاظ می شود.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: مردم کرمانشاه موافق اجرای تله کابین هستند و مدیریت ارشد استان هم خود را موظف دانسته در این مدت برای اجرای این پروژه رایزنی ها و پیگیری های لازم را با وزارت میراث فرهنگی و گردشگری انجام دهد و به زودی نشست دیگری با وزارتخانه برای حل مشکلات باقی مانده برگزار می کنیم.

او در بخش دیگری از سخنانش «سراب نیلوفر» را یک پتانسیل بسیار مهم گردشگری توصیف کرد و گفت: متاسفانه به دلیل وجود برخی مشکلات حقوقی، سال ها نتوانسته ایم از این ظرفیت برای توسعه گردشگری کرمانشاه به شکل شایسته ای استفاده کنیم.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...