گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
سه‌شنبه، 21 مرداد 1399 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Tue, Aug 11, 2020
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / مهمترین ماموریت ما در گردشگری، معرفی و اطلاع‌رسانی در راستای رفع تردیدهاست
مهمترین ماموریت ما در گردشگری، معرفی و اطلاع‌رسانی در راستای رفع تردیدهاست - تصویر 1

مهمترین ماموریت ما در گردشگری، معرفی و اطلاع‌رسانی در راستای رفع تردیدهاست

ایجاد شده: 13/شهریور/1398       آخرین ویرایش: 13/شهریور/1398

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در مصاحبه اختصاصی با هتل‌نیوز به وجود ظرفیت‌های بالای گردشگری در استان‌ها و مناطق مختلف کشور، اشاره کرد و اظهار داشت: در رابطه با برخی استان‌ها تبلیغات و اطلاع‌رسانی مناسبی صورت نگرفته است و به دلیل ناشناخته بودن، مردم برای سفر به این مناطق تردیدهایی دارند.

معاون گردشگری کشور از انتخاب سه استان سیستان و بلوچستان، کردستان و سمنان به عنوان پایلوت مقاصد سفر در کشور، خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی، انجام اقدامات لازم، اطلاع‌رسانی و تبلیغات در خصوص ویژگی‌های خاص هر کدام از این مناطق و برگزاری جلسات متعدد با فعالان گردشگری در بخش‌های دولتی و خصوصی، برنامه‌های جدیدی در حوزه اطلاع‌رسانی، معرفی، تهیه پکیج‌های تبلیغاتی و آموزش در دستور کار قرار گرفته است.

"ولی تیموری" در ادامه ابراز داشت: اقدامات انجام شده تبدیل به الگویی برای توسعه و توزیع سفر در کشور خواهد شد که در سال‌های آینده برای سایر استان‌ها نیز عملیاتی خواهد بود.

"تیموری" بزرگترین چالش صنعت گردشگری کشور را ناشناخته بودن مقاصد سفر و عدم اطلاع مردم، معرفی کرد و گفت: بدون شک تاثیرگذارترین اقدام ما معرفی و اطلاع‌رسانی در راستای رفع تردیدها خواهد بود.

وی تصریح کرد: روش‌های تبلیغات و اطلاع‌رسانی در دنیای امروزی تغییر پیدا کرده و به سمت استفاده از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی سوق پیدا کرده است. استفاده از تکنولوژی‌های جدید علاوه بر اثرگذاری بیشتر، هزینه کمتری نیز دارند.

معاون گردشگری در پایان گفت: مردم نیز تمایل بیشتری به استفاده از این روش دارند و بر اساس آمارهای موجود، عموما از این طریق نسبت به انتخاب بسته‌های سفر و رزرو آن اقدام می‌کنند.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...