گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
سه‌شنبه، 28 اردیبهشت 1400 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Tue, May 18, 2021
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / طرح گردشگری دریاچه اوان الموت در ۵ هکتار آغاز به کار کرد
طرح گردشگری دریاچه اوان الموت در ۵ هکتار آغاز به کار کرد - تصویر 1

طرح گردشگری دریاچه اوان الموت در ۵ هکتار آغاز به کار کرد

ایجاد شده: 4/اردیبهشت/1400       آخرین ویرایش: 4/اردیبهشت/1400

به گزارش هتل نیوز و به نقل از ایرنا، " عیسی قبادی " معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین افزود: با پشتیبانی و حمایت مسؤولان استان قزوین، پروژه گردشگری دریاچه اوان در بخش رودبار الموت شرقی، کار خودش آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه این پروژه با ساماندهی دریاچه الموت باعث ایجاد بسترهای گردشگری و توریستی منطقه می‌شود، اظهار داشت: با تکمیل فاز نخست این پروژه، شاهد رونق مسافر و افزایش کسب و کارهای گردشگری در این منطقه خواهیم بود.

به گفته قبادی، سرمایه گذار این پروژه بخش خصوصی بوده و با برنامه‌هایی که برای این دریاچه تدارک دیده، دورنمای روشنی را در جذب گردشگران داخلی و خارجی شاهد خواهیم بود.

این مسؤول اقتصادی به فازبندی طرح گردشگری دریاچه اوان اشاره و یادآور شد: نظارت‌های لازم با هدف پیشبرد روند طرح در دستور کار قرار دارد تا در فازهای بعدی بتوانیم براساس ظرفیت‌ها و بازخوردهای منطقه به تکمیل تمام پروژه اقدام کنیم.

قبادی خاطرنشان کرد: استان قزوین علاوه بر حوزه صنعت و کشاورزی در بخش گردشگری از ظرفیت‌های کم نظیری برخوردار بوده که اگر مورد توجه مدیران این حوزه قرار بگیرد بدون شک شاهد رونق گردشگری منطقه نیز خواهیم بود.

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین، اقتصاد گردشگری را یکی از مولفه‌های مهم در توسعه مناطق بومی و محلی دانست و افزود: تقویت این موضوع می‌تواند آهنگ توسعه در مناطق محروم و کم برخوردار و یا حتی مناطق روستایی را شتاب ببخشد.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...