گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
یکشنبه، 10 فروردین 1399 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Sun, Mar 29, 2020
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / رویکرد هیات‌مدیره جدید جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران استفاده از توان و ظرفیت تمامی فعالان صنعت هتلداری کشور است
رویکرد هیات‌مدیره جدید جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران استفاده از توان و ظرفیت تمامی فعالان صنعت هتلداری کشور است - تصویر 1

رویکرد هیات‌مدیره جدید جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران استفاده از توان و ظرفیت تمامی فعالان صنعت هتلداری کشور است

4/دی/1398

عضو هیات‌مدیره جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران در گفتگوی اختصاصی با هتل‌نیوز به تشریح مهمترین اهداف و برنامه‌های این جامعه در دوره جدید فعالیت هیات‌مدیره، پرداخت و اظهار داشت: برگزاری پرشور مجمع عمومی با حضور اکثریت اعضا، نشان‌دهنده این موضوع است که هتلداران قصد دارند تا مشارکت و نقش تاثیرگذارتری در تعیین سرنوشت خود داشته باشند.

"سید امیر ناصر طباطبایی" اظهار داشت: حضور قریب به اتفاق استان‌ها در مجمع اخیر، یکی از عوامل مهم در پیشبرد اهداف جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران به حساب می‌آید زیرا مشارکت در این سطح، برای هیات‌مدیره منتخب یک پشتوانه و دلگرمی است.

به گزارش هتل‌نیوز، منتخب مجمع عمومی جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران همچنین ابراز داشت: تمامی افراد و اعضای مجمع عمومی جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران، جدا از برگزاری انتخابات و نتایج حاصل شده این قول را دادند تا حامی هیات‌مدیره باشند و همکاری‌های لازم را بعمل آورند.

"سید امیر ناصر طباطبایی" با بیان اینکه هیات‌مدیره جدید قصد دارد تا در زمینه‌های مختلف از توان و ظرفیت همه اعضای مجمع عمومی استفاده کند، ابراز داشت: در اولین جلسه هیات‌مدیره که هفته آینده برگزار خواهد شد، تیمی از دوستان علاقه‌مند را تشکیل خواهیم داد تا موضوع اصلاح اساسنامه جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران را پیگیری کنند و در دستور کار خود قرار دهند.

عضو هیات‌مدیره جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران، ادامه داد: کمیته‌های تخصصی جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران، یکی دیگر موضوعاتی است که قصد داریم با تشکیل آن از ظرفیت، توان، دانش، تخصص و ارتباطات تمامی مدیران و فعالان صنعت هتلداری در سراسر کشور، بهره‌مند شویم.

وی افزود: کمیته‌های تخصصی جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران، کمک و یاری‌گر هیات‌مدیره در پیشبرد و دسترسی به اهداف خواهند بود. برای مثال کمیته آموزش و پژوهش می‌تواند در حوزه آموزش که پاشنه آشیل صنعت هتلداری در ایران محسوب می‌شود و با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم، یاری‌دهنده باشد.

وی تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا از طریق تشکیل کمیته‌های تخصصی، استعدادها و جوانان نخبه و باهوش را جذب کنیم تا با عزم ملی و به صورت انفجاری، حرکت به جلو داشته باشیم.

خزانه‌دار جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران در بخشی دیگر از صحبت‌های خود به فعالیت‌های اقتصادی جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران، اشاره کرد و گفت: یک شرکت مرتبط با جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران تاسیس شده است و در جلسه‌ای که با حضور روسا و اعضای هیات‌مدیره تشکل‌های استانی برگزار خواهد شد، جزئیات فعالیت این شرکت اعلام خواهد شد.امیدواریم تا در بحث اقتصادی نیز به استقلال خوبی دست پیدا کنیم و اهداف را پیش ببریم.

وی در پایان از تمامی فعالان صنعت هتلداری کشور درخواست کرد تا نظرات، پیشنهادات، انتقادات و راهکارهای خود را منعکس کنند و هیات‌مدیره جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران را از مشورت‌ها، کمک‌های فکری و حمایت‌های خود محروم نسازند.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...