گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
پنجشنبه، 7 مرداد 1400 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Thu, Jul 29, 2021
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / تقاضا داریم وزیر گردشگری از بین فعالان این صنعت انتخاب شود
تقاضا داریم وزیر گردشگری از بین فعالان این صنعت انتخاب شود - تصویر 1

تقاضا داریم وزیر گردشگری از بین فعالان این صنعت انتخاب شود

ایجاد شده: 22/تیر/1400       آخرین ویرایش: 22/تیر/1400

به گزارش هتل نیوز، " جعفر بذری " بازرس جامعه هتلداران ایران گفت: به زودی لیست پیشنهادی وزرای کابینه دولت سیزدهم به مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود و در این میان صنعت گردشگری هم به اندازه یک وزارتخانه سهم دارد؛ انتظاری که فعالان صنعت گردشگری کشور از شخص آقای رئیسی به عنوان رئیس دولت دارند این است که در انتخاب وزیر نظرات فعالان صنعت گردشگری، فعالان تشکل‌های ملی و همین‌طور فعالان گردشگری در استان‌ها را در نظر بگیرند. توقع این است که نظرات سرمایه‌گذاران و همه کسانی که در این صنعت حضور دارند و موثر هستند و در رشد و شکوفایی این صنعت نقش دارند، مورد توجه باشد.

جعفر بذری در بیان مهم‌ترین خواسته فعالان بخش خصوصی صنعت گردشگری در این مقطع از رییس دولت سیزدهم عنوان کرد: تقاضای ما فعالان بخش خصوصی صنعت گردشگری از جناب آقای رییسی این است که وزیر گردشگری را از بین فعالان این صنعت انتخاب کنند.

او در ادامه خاطرنشان کرد: جناب آقای دکتر حمزه‌زاده از نظر من گزینه اصلح برای تصدی وزارت گردشگری هستند. ایشان یکی از مدیرانی هستند که هم در بدنه دولت فعالیت داشته و هم در بدنه بخش خصوصی صنعت گردشگری فعال بوده و هستند؛ همچنین وجه علمی و دانشگاهی قابل‌ملاحظه‌ای دارند و به واسطه این تجربه‌ها با تمامی موانع موجود بر سر راه رشد و توسعه صنعت گردشگری آشنایی دارند. در واقع آقای دکتر حمزه‌زاده به موانع و چالش‌های این صنعت آگاهند و همین‌طور ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایی را که در این صنعت وجود دارد و می‌تواند به اقتصاد کشور کمک شایانی کند، می‌شناسند. با اتکا به مجموعه این ویژگی‌ها و خصلت‌ها به جرأت می‌توان گفت که آقای دکتر حمزه‌زاده مدیری توانمند هستند که در صورت انتخاب ایشان از سوی جناب آقای رئیسی به عنوان وزیر پیشنهادی گردشگری ما می توانیم شاهد رشد و شکوفایی این صنعت در کشور باشیم.

بازرس جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران عنوان کرد: ویژگی دیگری که آقای دکتر حمزه زاده دارند و بسیار مهم است و باید مد نظر قرار بگیرد، جوان بودن ایشان است. ایشان با جود این جوانی سال‌هاست در بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی فعالیت دارند. سال‌ها است که آقای دکتر حمزه‌زاده در تشکل های مختلف، منتخب سرمایه‌گذاران این عرصه بوده‌اند. اینها را بگذاریم در کنار مدیریت و زندگی بی‌حاشیه ایشان که هیچ وقت دچار هیچ حاشیه نبوده‌اند و همواره در نهایت دلسوزی تمام تلاش و تمرکز خود را بر سر رفع مشکلات صنعت گردشگری گذاشتند.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...