گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
جمعه، 9 خرداد 1399 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Fri, May 29, 2020
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / برگزاری 25 دوره آموزشی رایگان در ایام غیر پیک ویژه فعالان گردشگری و هتلداری استان خراسان رضوی
برگزاری 25 دوره آموزشی رایگان در ایام غیر پیک ویژه فعالان گردشگری و هتلداری استان خراسان رضوی  - تصویر 1

برگزاری 25 دوره آموزشی رایگان در ایام غیر پیک ویژه فعالان گردشگری و هتلداری استان خراسان رضوی

ایجاد شده: 4/اردیبهشت/1398       آخرین ویرایش: 4/اردیبهشت/1398

مسئول آموزش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی در گفتگوی اختصاصی با هتل‌نیوز از برگزاری 25 دوره آموزشی در ایام غیر پیک با حضور فعالان گردشگری استان، خبر داد.

"امیر کلالی" ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: این دوره‌های آموزشی با همکاری مشترک دفتر مطالعات و آموزش گردشگری و موسسات منتخب آموزشی خراسان رضوی و به صورت کاملا رایگان با هدف توانمندسازی مدیران و کارکنان صنعت گردشگری استان در حال برگزاریست.

به گزارش هتل‌نیوز، وی افزود: از جمله دیگر اهداف برگزاری این دوره‌های آموزشی می‌توان به تقویت و بروزرسانی دانش و مهارت‌های حرفه‌ای مدیران، کارکنان و فعالین شاغل در صنعت گردشگری، اشاره کرد.

"امیر کلالی" تصریح کرد: این دوره‌های آموزشی با اختصاص اعتباری ویژه از سوی معاونت گردشگری استان به مدت یک ماه ویژه تمامی فعالان رشته‌ها و مشاغل هتلداری، آشپزی، راهنمایان گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی، رستوران‌ها و مجموعه‌های گردشگری، برگزار و در پایان نیز گواهینامه معتبر از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اعطا خواهد شد.

وی در پایان گفت: این دوره‌های آموزشی بر اساس تقویم آموزشی و در محل هتل پارس مشهد، برگزار خواهد شد.جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...