گروه جامع و تخصصی هتل‌نیوز - لوگوی شماره یک
پنجشنبه، 7 بهمن 1400 Language Logo - Hotel News Group انگلیسی
Hotel Uniform - Hotel News Group
هتل کلاب حساب کاربری من  - گروه جامع و تخصصی هتل‌نیوز Thu, Jan 27, 2022
 صفحه اصلی / اخبار خارجی / برگزاری مسابقه با محوریت گردشگری پایدار از سوی اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند
برگزاری مسابقه با محوریت گردشگری پایدار از سوی اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند - تصویر 1

برگزاری مسابقه با محوریت گردشگری پایدار از سوی اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند

ایجاد شده: 15/دی/1400       آخرین ویرایش: 15/دی/1400

به‌گزارش هتل نیوز، " محمد یزدی " رئیس گروه مطالعات گردشگری دفتر مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی گردشگری با اعلام این خبر گفت: «بنا بر اعلام دبیرخانه اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیورا)، مسابقه رقابت نویسندگی برای جوانان در حوزه‌های اولویت‌دار آیورا ویژه گروه سنی ۱۵ تا ۲۴ سال برگزار می‌شود.» 

یزدی افزود: «با توجه به اینکه تمرکز نخستین دوره از مسابقه مورد نظر بر روی زباله‌های دریایی و ماهیگیری غیرقانونی است، علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه باید مقالات خود را در خصوص ارتباط گردشگری پایدار با دو موضوع یاد شده تهیه کنند.» 

رئیس گروه مطالعات گردشگری خاطرنشان کرد: «براساس شرایط اعلام شده از سوی دبیرخانه اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیورا)، مقالات باید به زبان انگلیسی و در ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ کلمه در فرمت Arial ۱۲ Narrow تهیه و حداکثر تا ۲۱ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ به پست الکترونیک به نشانی iora. media@iora. int وhq@iora. int ارسال شوند.» 

به گفته یزدی و بنابر اعلام دبیرخانه اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیورا) مقالات برتر در نشریه IRON Silver Jubilee Commemorative Magazine منتشر و به سه نفر اول جوایز ۴۰۰.۶۰۰ و ۱۰۰۰ یورویی تعلق خواهد گرفت. برای اطلاعات بیشتر به سایت www. iora. int مراجعه شود.


جایگاه تبلیغات گروه جامع و تخصصی هتل نیوز 1 جایگاه تبلیغات گروه جامع و تخصصی هتل نیوز 2


کمی منتظر بمانید...