گروه جامع و تخصصی صنعت هتلداری ایران
دوشنبه، 25 شهریور 1398
انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
Mon, Sep 16, 2019
هتل کلاب حساب کاربری من
اخبار خارجی
گزارش اختصاصی هتل‌نیوز از آخرین وضعیت پروژه‌های احداث هتل در قاره اروپا توسط چهار شرکت هتلداری بین‌المللی

گزارش اختصاصی هتل‌نیوز از آخرین وضعیت پروژه‌های احداث هتل در قاره اروپا توسط چهار شرکت هتلداری بین‌المللی

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، پروژه‌های احداث هتل در اروپا طی سال جاری با افزایشی چشمگیر مواجه شده و با افزایشی 22 درصدی در تعداد هتل و 19 درصدی در تعداد اتاق به ۱۶۷۰ هتل و ۲۵۴.۶۰۰ اتاق رسیده است.  این روند صعودی که تا حدودی زیادی در پی سیاست‌های ارائه وام و تسهیلات به وجود آمده است، می‌تواند چشم‌انداز ضعیف صادرات و کمبود در زمینه تولید را جبران کند و پوشش‌دهنده کاهش رشد اقتصادی پیش‌بینی شده برای قاره سبز در سال 2019 باشد. اما آمار و ارقام چه می‌گویند؟  در حال حاضر تعداد 844 پروژه هتل با 133620 اتاق در سراسر اروپا در حال احداث است و از سوی دیگر آغاز عملیات احداث 480 هتل با 72588 اتاق طی یکسال آینده در حال برنامه‌ریزی است.  اعلام شروع ساخت و ساز 223 هتل با 33973 اتاق، نشان‌دهنده افزایش در هر دو شاخص نسبت به سه ماه سال گذشته است. بر اساس پیش‌بینی‌ها، 390 هتل با 53241 اتاق در سال 2019 و 426 هتل جدید با 61490 اتاق نیز در سال 2020 میلادی، افتتاح می‌شود. کشورهای بهتر اروپا در احداث هتل‌های جدید کشور آلمان با 319 هتل و 57152 اتاق، بریتانیا با 261 هتل و 37910 اتاق در صدر کشورهای پیشتاز اروپا از نظر احداث هتل‌های جدید قرار دارند. کشورهای فرانسه با 188 هتل و 22537 اتاق و پرتغال با 121 هتل و 12190 اتاق در رتبه‌های سوم و چهارم و کشور لهستان نیز با 91 هتل و 13748 اتاق در رتبه پنجم این فهرست قرار دارد. شهرهای برتر اروپا در احداث هتل‌های جدید شهر "لندن" در انگلستان با 78 هتل و 13285 اتاق، شهر "پاریس" در فرانسه با 60 هتل و 9255 اتاق، شهر "دوسلدورف" در آلمان با 53 هتل و 10347 اتاق، شهر "لیسبون" در پرتغال با 39 هتل و 3457 اتاق و شهر "هامبورگ" در آلمان نیز با 31 هتل و 6101 اتاق، در رتبه‌های اول تا پنجم شهرهای برتر اروپا از نظر احداث هتل‌های جدید قرار دارند. شرکت‌ها و برندهای برتر در احداث هتل‌های جدید در اروپا شرکت‌های برتر فرانشیز کننده با بیشترین تعداد هتل در حال افتتاح در اروپا عبارت است از؛ شرکت هتلداری  Accor با 256 هتل و 35073 اتاق گروه هتل‌های بین‌المللی Marriott با 208 هتل و 33395 اتاق گروه هتل‌های Hilton با 172 هتل و 26466 اتاق گروه‌های هتلداری InterContinental با 147 هتل و 24483 اتاق این چهار شرکت هتلداری، 47 درصد از بازار پروژه‌های هتل در حال احداث در سراسر قاره اروپا را در اختیار دارند. از سوی دیگر، برندهای برتر هر یک از این چهار شرکت فرانشیز کننده جهت احداث هتل در اروپا به ترتیب عبارتند از؛ شرکت هتلداری Accor؛ برند Ibis با 134 هتل - برند Mercure با 28 هتل - برند Novotel با 25 هتل گروه هتل‌های بین‌المللی Marriott؛ برند Moxy با 64 هتل - برند Courtyard با 33 هتل - برند Residence Inn با 17 هتل گروه هتل‌های Hilton؛ برند Hampton Inn با 70 هتل - برند Hilton Garden Inn با 43 هتل - برند DoubleTree با 23 هتل گروه‌های هتلداری InterContinental؛ برند Holiday Inn Express با 72 هتل - برند Holiday Inn با 33 هتل - برند Hotel Indigo با 13 هتل

7/مرداد/1398
افتتاح هتل آتش و یخ تحت نظارت گروه هتل‌های Marriott در آفریقای جنوبی

افتتاح هتل آتش و یخ تحت نظارت گروه هتل‌های Marriott در آفریقای جنوبی

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، هتل Protea معروف به هتل آتش و یخ تحت نظارت گروه هتلداری Marriott طی ماه جاری در Durban آفریقای جنوبی، افتتاح می‌شود. هتل Protea نخستین هتل این برند در KwaZulu-Natal و چهارمین هتل در سطح آفریقای جنوبی است. این هتل در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی King Shaka و در امتداد خط ساحلی KwaZulu-Natal در شهر ساحلی uMhlanga واقع شده است. هتل Protea دارای ویژگی‌های برند "آتش و یخ" مانند شب‌های دی جی و اجرای کمدی است که به طور انحصاری به این برند تحت مدیریت گروه هتلداری Marriott تعلق دارد. دکوراسیون منحصربفرد، یکی دیگر از ویژگی‌های این هتل است و از سوی دیگر، منوی الهام گرفته از Durban، دی جی و عناصر طراحی مرتبط با ساحل و موج‌سواری، فضا و تنوع خاصی را به این هتل داده است. هتل Protea با 205 اتاق شیک و مدرن و کاملا بازسازی شده، دارای تجهیزات راحت و کاربردی مانند اینترنت رایگان است. همچنین میهمانان هتل می‌توانند از صبحانه بوفه در طبقه اول این هتل لذت ببرند. هتل Protea پس از بازسازی کامل، تحت نظارت و مدیریت گروه هتل‌های بین‌المللی Marriott قرار  گرفته است. برند هتلداری "آتش و یخ" جرات متفاوت بودن را دارد زیرا مترقی و سرگرم‌کننده هستند و هر چند هر هتل ویژگی‌های خاص خود را دارد ولیکن برخی از عناصر منحصربفرد، هتل‌ها را تحت برند Marriott متحد می‌کند. بخش پذیرش جدید هتل نیز داری سه قسمت و یک میز مخصوص ارتباط با میهمان است. قسمت بیرونی هتل در فضای باز نیز سه قسمت برای استراحت، غذاخوری و یک استخر شنا دارد.

5/مرداد/1398
توسعه جهانی گروه هتلداری Ascott با افتتاح 26 هتل جدید

توسعه جهانی گروه هتلداری Ascott با افتتاح 26 هتل جدید

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتل‌های بین‌المللی Ascott با افتتاح 26 هتل جدید در 11 کشور مختلف، حضور جهانی خود را افزایش خواهد داد. با افتتاح این هتل‌های جدید، بیش از 6000 اتاق به ظرفیت اقامتی این گروه هتلداری افزوده خواهد شد. به جز سه هتل که با قرارداد فرانشیز اداره خواهند شد، تمامی هتل‌های جدید گروه Ascott که قرار است طی سال‌های 2019 تا 2023 افتتاح شوند، تحت قراردادهای مدیریتی قرار دارند.  شرکت هتلداری Ascott در سال جاری میلادی ( 2019 ) و تا این لحظه با بیش از 40 هتل با 8000 اتاق، قرارداد به امضا رسانده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ( 2018 ) بیش از 40 درصد، افزایش داشته است. این شرکت همچنین طی سال جاری، 16 هتل جدید با بیش از 2000 اتاق را افتتاح کرده است که از این نظر نیز در مقایسه با سال گذشته، 70 درصد رشد داشته است. گروه هتل‌های بین‌المللی Ascott قصد دارد تا به روند گسترش خود ادامه داده و شبکه جهانی هتل‌های خود را توسعه دهد و از این طریق، درآمدهای خود را افزایش دهد. این شرکت هتلداری از طریق اتحادهای راهبردی، قراردادهای مدیریت، فرانشیز و لیزینگ به دنبال افزایش تعداد هتل‌های خود است. واحد عملیاتی شرکت Ascott در سه ماه اول سال جاری، بالغ بر 59.7 میلیارد دلار درآمد ناخالص را به خود اختصاص داده است. استفاده از استراتژی‌های رشد و مدیریت 160 هزار اتاق در سراسر جهان تا سال 2023، هدف اصلی این شرکت هتلداری است.

31/تیر/1398
افتتاح اولین هتل از برند لوکس گروه هتل‌های Accor در کشور بحرین

افتتاح اولین هتل از برند لوکس گروه هتل‌های Accor در کشور بحرین

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتل‌های بین‌المللی Accor قصد دارد تا اولین هتل از برند لوکس Raffles را در کشور بحرین، افتتاح کند. گروه هتلداری Accor قرار است در این طرح با انجام تعمیرات در 56 ویلای تک خوابه و 22 ویلای دو خوابه، هتل Al Areen Palace and Spa را به یک هتل لوکس تحت برند Raffles تبدیل کند. البته زمان‌بندی مشخصی در این خصوص ارائه نشده است. همچنین دو سالن غذاخوری نیز به چهار سالن موجود در این هتل، اضافه و اسپای 10 هزار متری نیز بازسازی خواهد شد. برند هتلداری Raffles که زیر مجموعه گروه هتل‌های Accor به حساب می‌آید در حال حاضر دارای دو هتل در خاورمیانه است که یکی در شهر "دبی" و دیگری در "مکه" قرار دارد. هتل دیگر این برند نیز قرار است تا سال 2021 در شهر "جده" افتتاح شود. این برند که اولین هتل آن در سال 1887 در سنگاپور افتتاح شده است، همچنین دارای هتل و اقامتگاه‌هایی در شهرهای مختلف کامبوج، چین، اندونزی، فیلیپین، مالدیو، فرانسه، ترکیه و لهستان نیز می‌باشد. از سوی دیگر قرار است طی سال‌های آتی، 8 هتل جدید از این برند در کشورهای مختلف مانند هندوستان و ایالات متحده آمریکا، افتتاح شود.

30/تیر/1398
افتتاح نخستین هتل گروه هتلداری Yotel در استرالیا

افتتاح نخستین هتل گروه هتلداری Yotel در استرالیا

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز ، گروه هتلداری Yotel قصد دارد تا اولین هتل خود در کشور استرالیا را در نزدیکی پارکینگ مرکزی شهر "ملبورن" افتتاح کند. هتل Yotel ملبورن دارای 244 اتاق خواهد بود و قرار است در سال 2022 افتتاح شود. این هتل از امکاناتی مانند فضای عمومی جهت برگزاری جلسات همکاری، تراس روباز، سالن بدنسازی، محوطه با نمایی باز، رستوران و ... برخوردار خواهد بود. گروه هتلداری Yotel اولین هتل خود در ایالات متحده آمریکا را در سال 2011 و در "نیویورک" افتتاح کرد و هم‌اکنون در این کشور، تعداد 10 هتل را تحت مدیریت خود دارد. از سوی دیگر اولین هتل این گروه در کشور سوئیس با نام Yotelpad سال آینده، افتتاح خواهد شد و هتل‌های Yotelair نیز به تازگی در فرودگاه‌‌های استانبول و سنگاپور، افتتاح شده‌اند. مدیران و مسئولان گروه هتلداری Yotel معتقدند، استرالیا دارای یک بازار هتل بسیار پیچیده با سهامداران قوی است ولیکن در عین حال تعداد هتل‌های لوکس مقرون به صرفه در این بازار، بسیار کم است. گروه هتلداری Yotel از سال 2007 با افتتاح هتل در فرودگاه Gatwick به طور رسمی راه‌اندازی شد و در حال حاضر مدیریت 30 هتل در سراسر جهان را بر عهده دارد و قصد دارد این تعداد را تا سال 2023 به 60 هتل افزایش دهد.

30/تیر/1398
جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...