گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
جمعه، 1 آذر 1398
انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
Fri, Nov 22, 2019
هتل کلاب حساب کاربری من
 صفحه اصلی / نرم افزارهای مدیریت هتلداری داخلی / نرم افزار مدیریت هتلداری مدریک
نرم افزار مدیریت هتلداری مدریک - تصویر 1

نرم افزار مدیریت هتلداری مدریک

26/خرداد/1398

امروزه فعالیتهای نرم افزاری در حوزه های گوناکون بسیار تخصصی شده است و هر شرکت بطور تخصصی بر روی نرم افزار و بیزینس خاصی فعالیت می کند . کمتر شرکتی را می یابید که بر روی نرم افزارها و رشته های صنفی گوناگونی کار نماید. معمولا چنین شرکتهایی اگر هم باشند نمی توانند تمرکزخاصی روی هیچدام از رشته ها داشته باشند و لاجرم حداقل در یکی و یا همه آنها موفق و ماهر نیستند.

از طرفی مشتریان نیز مایلند بجای چندین شرکت و چندین نیاز نرم افزاری خود ، با یک شرکت نرم افزاری طرف قرارداد باشند .

عدم هماهنگی و گاهی اختلاف نظر فنی یا اختلاف در سیاستهای کاری بین شرکتهای نرم افزاری  مختلف در پیاده سازی یک سیستم جامع و چند منظوره برای شرکتهایی که دارای بخشهای مختلف کاری هستند ، این شرکتها را دچار سردرگمی و کلافگی می نماید.  همچنین اختلاف نظر مدیران مالی یا حسابداران با یکدیگر در استفاده از نرم افزارهای مختلف  هنگام جابجایی ، باعث گرفتاریها و سردرگمیهای بیشتر می گردد.

از اینرو مدیران و کارشناسان این شرکت با سالها تجربه در جامعه انفورماتیک ( در رشته های مختلف ) ، جامعه مالی و جامعه تبلیغاتی ، مجموعه ای از شرکتها را در زیر چتر گروه شرکتهای مدریک و همچنین کنسرسیوم مدریک تاسیس نموده است که در حالیکه استقلال تخصصی خود را حفظ کرده اند اما با یکدیگر در تعامل و هماهنگی کامل هستند . در نتیجه یک مشتری ، علاوه بر بهره بردن از تخصصی بودن این شرکتها در زمینه های مورد نظر ، نگران روبرو شدن و طرف حساب بودن با چندین شرکت را نخواهد داشت.راه های ارتباطی


Phone

Email

Website


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...