صفحه اصلی / اخبار داخلی / مراسم افتتاح تالار چند منظوره نگین جهانگردی زاهدان + گزارش تصویری
مراسم افتتاح تالار چند منظوره نگین جهانگردی زاهدان + گزارش تصویری - تصویر 1
مراسم افتتاح تالار چند منظوره نگین جهانگردی زاهدان + گزارش تصویری - تصویر 2
مراسم افتتاح تالار چند منظوره نگین جهانگردی زاهدان + گزارش تصویری - تصویر 3
مراسم افتتاح تالار چند منظوره نگین جهانگردی زاهدان + گزارش تصویری - تصویر 4
مراسم افتتاح تالار چند منظوره نگین جهانگردی زاهدان + گزارش تصویری - تصویر 5
مراسم افتتاح تالار چند منظوره نگین جهانگردی زاهدان + گزارش تصویری - تصویر 6
مراسم افتتاح تالار چند منظوره نگین جهانگردی زاهدان + گزارش تصویری - تصویر 7

مراسم افتتاح تالار چند منظوره نگین جهانگردی زاهدان + گزارش تصویری

18/مهر/1397

تالار چند منظوره "نگین جهانگردی" زاهدان با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور و مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به طور رسمی افتتاح شد.

به گزارش هتل‌نیوز، مجموعه تالارهای چند منظوره "نگین جهانگردی" با گنجایش 1500 نفر و حجم سرمایه‌گذاری بیش از سه میلیارد تومان طی مدت 8 ماه در شهر زاهدان به بهره‌برداری رسیده است.

"مهرداد تاوتلی" مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در این مراسم، اظهار داشت: فاز دوم توسعه هتل جهانگردی زاهدان به مساحت 2000 مترمربع شامل ایجاد فضای ورزشی و تفریحی به زودی آغاز خواهد شد.

"مهرداد تاوتلی" ضمن تشکر از زحمات کارکنان هتل جهانگردی زاهدان، ابراز داشت: این فعالیت‌های فرهنگی همراه با جوهره دینی و همچنین توجه به نشاط اجتماعی از ضروریات جامعه امروز ماست.

استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم ضمن تشکر از زحمات مدیران و کارکنان گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، ابراز امیدواری کرد تا در آینده شاهد توسعه کمی و کیفی این مجموعه بوده تا در نتیجه خدمات بهتری به مردم منطقه، ارائه شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی گکشور نیز ساخت این تالار را فرصتی جدید جهت ارائه خدمات بهتر به بازنشستگان استان دانست و گفت: بازنشستگان نیروی فعال کشور در گذشته هستند که تلاش کرده‌اند لذا پاسخگویی به زحمات آنان از وظایف اصلی این سازمان است.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1
 
کمی منتظر بمانید...