گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
یکشنبه، 10 فروردین 1399 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Sun, Mar 29, 2020
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / شرایط اقتصادی عامل اصلی رشد قارچ‌گونه خانه‌مسافرهای غیرمجاز است
شرایط اقتصادی عامل اصلی رشد قارچ‌گونه خانه‌مسافرهای غیرمجاز است - تصویر 1

شرایط اقتصادی عامل اصلی رشد قارچ‌گونه خانه‌مسافرهای غیرمجاز است

9/دی/1398

به گزارش هتل‌نیوز، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استان خراسان رضوی اظهار داشت: هم‌اکنون بالغ بر 4 هزار خانه‌مسافر غیرمجاز در سطح مشهد وجود دارد که اقدامات و فعالیت‌های مختلف نسبت به شناسایی آنها در دستور کار قرار گرفته است.

"محمد صادق براتی" ضمن اعلام این خبر، ابراز داشت: سال گذشته نیز بالغ بر 3600 خانه‌مسافر غیرمجاز شناسایی شدند که اخطارهای لازم در مورد دریافت مجوز و رعایت استاندارد های لازم به آنها ارائه شد و تقریبا تمامی این خانه‌مسافرها نسبت به دریافت مجوز و استانداردهای تعیین شده، اقدام کردند.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استان خراسان رضوی در ادامه گفت: طرح ویژه‌ای برای برخورد با این پدیده و جلوگیری از فعالیت آنها در نظر گرفته شده است. از زائران رضوی نیز تقاضا داریم در هنگام اقامت در یک مرکز به مجوزهای آن و همچنین نرخ‌نامه معتبر اتحادیه مربوطه توجه داشته باشند.

وی تصریح کرد: البته نمی‌توان به طور کامل ادعا کرد که این موضوع از بین خواهد رفت زیرا شرایط اقتصادی به گونه‌ای شده است که خانه‌مسافرهای غیرمجاز به صورت قارچ‌گونه در حال ایجاد هستند.

"محمد صادق براتی" افزود: دغدغه ما این است که هرکسی از مجاوران امام رئوف قصد اسکان زائران را دارد باید ابتدا استانداردهای لازم را رعایت کند و با دریافت مجوز به زائران خدمت‌گذاری کند. 

وی در پایان گفت: در حال حاضر تعداد 300 هتل در سطح شهر مشهد در حال احداث و دریافت مجوز است.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...