گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
سه‌شنبه، 28 اردیبهشت 1400 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Tue, May 18, 2021
 صفحه اصلی / اخبار خارجی / بازگشایی هتل‌های مسی با ارائه خدمتی جدید؛ لذت بردن از موسیقی زیر آب!
بازگشایی هتل‌های مسی با ارائه خدمتی جدید؛ لذت بردن از موسیقی زیر آب! - تصویر 1

بازگشایی هتل‌های مسی با ارائه خدمتی جدید؛ لذت بردن از موسیقی زیر آب!

ایجاد شده: 5/اردیبهشت/1400       آخرین ویرایش: 5/اردیبهشت/1400

به گزارش سرویس خارجی هتل نیوز و به نقل از نشریه سان انگلیس، لیونل مسی با کسب مجوز از مقامات اسپانیایی اقدام به بازگشایی هتل‌های زنجیره‌ای خود با نام MiM  کرده است. او اما در مهمترین شعبه از این هتل‌ها که در منطقه تفریحی توریستی ایبیسای اسپانیا واقع شده، تغییرات و نوسازی‌هایی برای جلب نظر میهمانان انجام داده است. (دو شعبه دیگر از هتل‌های مسی در شهرهای مایورکا و بارسلونا واقع هستند).

برای جذب مشتریان بیشتر در استخرهای این شعبه، از پدیده صورت فلکی بهره برده شده که به آنها امکان می‌دهد همزمان با تجربه لذت شنا در هوای گرم ایبیسا، امکان گوش کردن به موسیقی زیر آب را هم داشته باشند.

طبق گزارش نشریه موندودپورتیووی اسپانیا؛ از سه شعبه‌ هتل‌های مسی، شعب آن در ایبیسا و مایورکا که به خاطر شرایط ویژه ناشی از شیوع کرونا برای مدتی تعطیل بودند و در همین مدت برخی تغییرات در آنها زیر نظر ستاره آرژانتینی بارسلونا انجام شد.

شعبه هتل‌های MiM‌ در منطقه ایبیسا دارای 52 اتاق است که اقامت در هر یک از آنها برای یک شب از 226 پوند آغاز و حداکثر به 525 پوند می‌رسد، البته این نرخ‌ها مربوط به قبل از قرنطینه سراسری در اسپانیا به خاطر شیوع کرونا بوده است و احتمالاً بعد از نوسازی‌ها و امکانات رفاهی افزوده شده بالاتر خواهند بود.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...