گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
سه‌شنبه، 21 مرداد 1399 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Tue, Aug 11, 2020
 صفحه اصلی / اخبار خارجی / افتتاح چهارمین هتل برند Holiday Inn در عربستان سعودی
افتتاح چهارمین هتل برند Holiday Inn در عربستان سعودی - تصویر 1

افتتاح چهارمین هتل برند Holiday Inn در عربستان سعودی

ایجاد شده: 17/شهریور/1398       آخرین ویرایش: 23/شهریور/1398

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز، گروه هتل‌های Intercontinental قصد دارد تا چهارمین هتل از برند Holiday Inn را در Al Khobar در کشور "عربستان سعودی" افتتاح کند.

گروه هتلداری بین‌المللی Intercontinental به این منظور توافق‌نامه‌ای با مضمون پیمان مدیریتی را با شرکت املاک و مستغلات RIKAZ به امضا رسانده است و انتظار می‌رود این هتل در ژانویه سال 2021 افتتاح شود.

هتل جدید Holiday Inn دارای 140 اتاق، استخر روباز، لابی، سالن بدنسازی و مراکز متعدد غذا و نوشابه خواهد بود.

گروه هتلداری Intercontinental همچنین متعهد شده تا از فرصت‌های رشد موجود در کشور عربستان استفاده کند و تا سال 2030 میلادی تعداد برندهای معتبر هتلداری فعال خود در این کشور را گسترش دهد. هم‌اکنون برندهای این زنجیره هتلداری نظیر Hodiday Inn و Crowne Plaza در کشور عربستان سعودی و در شهرهای مدینه و جده، حضور دارند.

عربستان سعودی طی سال‌های اخیر با رشد سریع آمار و ارقام گردشگران و میزان اشغال‌ هتل‌ها مواجه بوده است تا جایی که بر اساس گزارش موسسه MAS تعداد گردشگران خارجی این کشور از 18 میلیون در سال 2015 به 25.8 میلیون در سال 2020 افزایش خواهد یافت.

گروه هتلداری Intercontinental در حال حاضر 92 هتل شامل 7 برند در خاورمیانه را در اختیار دارد و از سوی دیگر طی پنج سال آینده نیز تعداد 41 هتل به آمار خود خواهد افزود.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...