گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
جمعه، 9 خرداد 1399 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Fri, May 29, 2020
 صفحه اصلی / اخبار خارجی / افتتاح بزرگترین هتل Fairfield از گروه هتلداری Marriott با 2600 اتاق در شهر مکه
افتتاح بزرگترین هتل Fairfield از گروه هتلداری Marriott با 2600 اتاق در شهر مکه - تصویر 1

افتتاح بزرگترین هتل Fairfield از گروه هتلداری Marriott با 2600 اتاق در شهر مکه

ایجاد شده: 8/بهمن/1398       آخرین ویرایش: 8/بهمن/1398

به گزارش سرویس اخبار خارجی هتل‌نیوز، گروه هتلداری بین‌المللی Marriott قصد دارد تا بزرگترین هتل خود از برند Fairfield با 2600 اتاق را در شهر مکه، افتتاح کند.

برند هتلداری Fairfield برای اولین بار است که در خاورمیانه و آفریقا حضور می‌یابد. همچنین این هتل، بزرگترین هتل برند Fairfield در جهان و یکی از بزرگترین هتل‌های مقاصد مذهبی در شهر مکه خواهد شد.

عملیات ساخت هتل Fairfield توسط گروه هتل‌های Marriott از هم‌اکنون آغاز شده و قرار است تا سال 2023 به پایان برسد. هدف اصلی این گروه هتلداری، افزایش تعداد زائران مذهبی است.

هتل Fairfield پنج برج در منطقه Al Naseem در مجاورت مسجد بزرگ ایجاد خواهد کرد. این هتل دارای 2600 سوئیت بزرگ و مدرن با فضایی مجزا برای استراحت و کار خواهد بود.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، فضاهای عمومی و لانج‌های این هتل دارای عنصر زیبایی‌شناسی Modern Calm از برند Fairfield خواهد بود که شامل چیدمان‌های باز، فضای چند منظوره و نور طبیعی می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های خاص این هتل می‌توان به صبحانه گرم و قهوه رایگان، مرکز تناسب اندام و یک مجموعه تجاری 24 ساعته در لابی اشاره کرد که در تمامی روزهای هفته باز خواهد بود.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...