گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
چهارشنبه، 14 خرداد 1399 انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
هتل کلاب حساب کاربری من Wed, Jun 3, 2020
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد مشمولین بیمه بیکاری
اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد مشمولین بیمه بیکاری - تصویر 1

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد مشمولین بیمه بیکاری

ایجاد شده: 31/اردیبهشت/1399       آخرین ویرایش: 31/اردیبهشت/1399

به گزارش هتل‌نیوز، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتشار اطلاعیه‌ای در رابطه با موضوع بیمه بیکاری مشاغل آسیب‌دیده از کرونا، اعلام کرد: به اطلاع می رساند، تمامی مقرری بگیرانی که در اسفند سال ۱۳۹۸ بیکار شده‌اند ظرف ۲۴ ساعت آینده پیامکی به شرح زیر دریافت می کنند؛

متقاضی محترم، لطفاً به محض دریافت این پیامک با مراجعه به سامانه "ثبت درخواست بیمه بیکاری" و در اسرع وقت ( حداکثر ۱۲ ساعت ) نسبت به درج شماره حساب بانکی خود در یکی از بانک‌های تعیین شده در سامانه اقدام نمائید. بدیهی است مسئولیت اعلام صحت و سقم شماره حساب و انطباق آن با کد ملی بر عهده جنابعالی است.

گفتنی است، فهرست افرادی که تاریخ بیکاری آنان در فروردین ماه سال جاری است نیز از سوی سازمان تامین اجتماعی احصاء و در آینده‌ای نزدیک برای این افراد نیز پیامکی با مضمون فوق ارسال خواهد شد.

همچنین مدیر کل بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز از احتمال واریز بیمه بیکاری کرونا تا قبل از عید فطر خبر داد و گفت: پیامک درخواست شماره حساب برای تائیدشدگان نهایی بیمه بیکاری به زودی ارسال می‌شود و مشمولان می‌توانند شماره حساب خود را در سامانه وارد کنند.

"مسعود بابایی" ابراز داشت: مقرری بگیران باید در یکی از بانک‌های ملی، ملت، صادرات، تجارت، رفاه و سپه، حساب داشته باشند. لیست اسفند و فروردین در اختیار تامین اجتماعی قرار گرفته و تلاش می‌کنیم بیمه بیکاری تا عید فطر واریز شود.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...