گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
پنجشنبه، 31 مرداد 1398
انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
Thu, Aug 22, 2019
هتل کلاب حساب کاربری من
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / اطلاعيه جامعه هتلداران استان فارس در پی وقوع آتش‌سوزی در هتل آسمان شیراز
اطلاعيه جامعه هتلداران استان فارس در پی وقوع آتش‌سوزی در هتل آسمان شیراز  - تصویر 1

اطلاعيه جامعه هتلداران استان فارس در پی وقوع آتش‌سوزی در هتل آسمان شیراز

دو هفته قبل

در پی آتش‌سوزی ظهر روز شنبه مورخ 12 مردادماه 98 در طبقات منفی یک و منفی دو پروژه در حال ساخت هتل "آسمان" شيراز و پس از اعلام به نيروهای امدادی، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، کلیه نهادهای دولتی و نظامی و جامعه هتلداران استان فارس سریعا در محل وقوع حادثه، مستقر شدند و هتل کریمخان را به عنوان ستاد بحران، قرار دادند.

در ساعات اولیه و به دلیل نزدیکی هتل رودکی به محل وقوع حادثه، نخستین جلسه شورای تامین استان در این هتل، تشکیل و صورتجلسه‌ای تنظیم شد که بر اساس یکی از بندهای آن، تخلیه موقت 6 هتل و خانه‌های مسکونی تا شعاع 100 متری توسط جامعه هتلداران استان فارس در دستور کار گرفت که عملیات تخلیه نیز با موفقیت انجام گردید و میهمانان مستقر در این واحدهای اقامتی به هتل‌های دیگر، منتقل شدند.

عملیات اطفای حریق تا بامداد 13 مردادماه به مدت 18 ساعت ادامه داشت که با تلاش آتش‌نشانان و گروه‌های خدماتی و امدادی، آتش مهار شد.

جامعه هتلداران استان فارس ضمن همدردی با مالک محترم این پروژه و شکرگزاری از خداوند منان به دلیل عدم تخریب ساختمان هتل، امیدوار است تا عملیات احداث این پروژه هر چه سریع‌تر به اتمام برسد.

در حال حاضر آرامش به خیابان رودکی برگشته و تعدادی از هتل‌هايی كه در شعاع دورتری قرار داشتند، فعاليت پذيرش ميهمان را شروع كرده و هتل‌های نزديک به پروژه نیز پس از تائيد شورای تامين استان به فعاليت خود ادامه خواهند داد.

هتل‌های استان فارس آماده پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی می‌باشند و هیچ مشکلی در این زمینه، وجود ندارد. سیستم هتلینگ استان فارس از هموطنان عزیزمان و گردشگران جهت عزیمت به شیراز و استان فارس دعوت بعمل می‌آورد.

حسن سیادتان - رئیس جامعه هتلداران استان فارس


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...