گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398
انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
Mon, May 20, 2019
هتل کلاب حساب کاربری من
 صفحه اصلی / رویدادها و نمایشگاه‌ها / نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی SIAL - شانگهای ( چین )
نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی SIAL - شانگهای ( چین ) - تصویر 1

نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی SIAL - شانگهای ( چین )

یک هفته قبل

به گزارش هتل‌نیوز، نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی SIAL چین، یک رویداد سه روزه جهانی است که بیستمین دوره آن در سال 2019 طی روزهای 14 تا 16 ماه می ( 24 تا 26 اردیبهشت 98 ) در مرکز جدید نمایشگاهی شهر شانگهای، برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی SIAL هم‌اکنون به عنوان بزرگترین رویداد حوزه غذا و آشامیدنی در قاره آسیا و سومین نمایشگاه بزرگ جهان در این حوزه در سطح جهان به حساب می‌آید.

در این نمایشگاه، مجموعه‌ای از با کیفیت‌ترین و ظریفترین غذاهای مختلف از سراسر جهان توسط بهترین متخصصان موجود در این حوزه، ارائه می‌شود. همچنین این رویداد بین‌المللی، فرصتی منحصربفرد در اختیار تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، واردکنندگان، عمده فروشان و خرده فروشان مواد غذایی است تا بارهبران این بازار دیدار کنند، به تبال اطلاعات بپردازند و ارتباطات جدیدی را با شرکای تجاری خود برقرار نمایند.

دوره قبلی این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 162 هزار متر مربع با حضور بیش از 3400 شرکت ملی و بین‌المللی از 67 کشور و 60 پایون بین‌المللی برگزار شد و بیش از 110 هزار نفر نیز از این رویداد، بازدید بعمل آوردند.جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1
کمی منتظر بمانید...