گروه جامع و تخصصی هتل نیوز
پنجشنبه، 30 خرداد 1398
انگلیسی
لبخند بخشی از یونیفرم ماست
Thu, Jun 20, 2019
هتل کلاب حساب کاربری من
 صفحه اصلی / اخبار داخلی / استفاده از نام "هاستل" برای مراکز اقامتی دارای مجوز بلامانع است
استفاده از نام "هاستل" برای مراکز اقامتی دارای مجوز بلامانع است - تصویر 1

استفاده از نام "هاستل" برای مراکز اقامتی دارای مجوز بلامانع است

دو هفته قبل

به گزارش هتل‌نیوز، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در خصوص استفاده از نام "هاستل" در برخی از مراکز اقامتی گردشگران، اظهار داشت: اماکنی که مجوزهای مربوطه را از سازمان میراث فرهنگی دریافت کرده‌اند، منعی برای استفاده از عنوان "هاستل" برای فروش خدمات خود به گردشگران خارجی ندارد.

"ولی تیموری" ابراز داشت: "هاستل" در واقع ترجمه‌ای از نوعی خدمات است که در کشور ما وجود دارد و برای جذب مسافرها از این برند گردشگری استفاده می‌شود.

"تیموری" با اشاره به مجوزهای صادر شده برای مراکز اقامتی، گفت: ما مجوزهای پانسیون و میهمان‌پذیر را داریم و مشکلی در آن وجود ندارد. هاستل‌ها در دنیا خدماتی بین پانسیون و میهمان‌پذیر را ارائه می‌دهند و ما نیز مجوزهای مختلفی در زمینه اقامتگاه‌های گردشگری داریم و نظارت کامل بر این اماکن وجود دارد.

معاون گردشگری کشور در خصوص دریافت تعهد از برخی اماکن توسط پلیس نیز گفت: در صورتی که این امکان مجوزهای اقامتی خود را دریافت کرده باشند، مشکلی وجود ندارد و نیاز به اخذ تعهدی وجود ندارد. سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مجوزهای لازم را در این زمینه می‌دهد و بر آنها نظارت می‌کند.


جایگاه تبلیغات 1 جایگاه تبلیغات 1


کمی منتظر بمانید...